Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M FI GFX SH
M FI GFX SH
M FI GFX SH
M FI GFX SH
M FI GFX SH
M FI GFX SH
M FI GFX SH
M FI GFX SH
M FI GFX SH
M FI GFX SH
Машки шорцеви
Код на производ:
(GL5672)
adidas

M FI GFX SH

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките шорцеви lifestyle adidas M FI GFX SH се идеални за топлите летни денови. Овие шорцеви се изработени од лесен материјал што ќе ви даде ретро изглед. Може да ги носите во секоја пригода, од секојдневно тренирање до излегување со друштвото. Лентата на ременот ви овозможува да ја прилагодите ширината. Можете да ги ставите сите ситници што ви требаат во текот на денот во вашите странични џебови. Носете ги машките шорцеви lifestyle M FI GFX SH во секоја прилика и чувствувајте се пријатно. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Еластична лента • Странични џебови • Состав на материјал: 100% памук • Боја: сина • Код на производ: GL5672 .
Подетално

Машките шорцеви lifestyle adidas M FI GFX SH се идеални за топлите летни денови.

Овие шорцеви се изработени од лесен материјал што ќе ви даде ретро изглед.

Може да ги носите во секоја пригода, од секојдневно тренирање до излегување со друштвото.

Лентата на ременот ви овозможува да ја прилагодите ширината.

Можете да ги ставите сите ситници што ви требаат во текот на денот во вашите странични џебови.

Носете ги машките шорцеви lifestyle M FI GFX SH во секоја прилика и чувствувајте се пријатно.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Еластична лента

• Странични џебови

• Состав на материјал: 100% памук

• Боја: сина

• Код на производ: GL5672

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките шорцеви lifestyle adidas M FI GFX SH се идеални за топлите летни денови.

Овие шорцеви се изработени од лесен материјал што ќе ви даде ретро изглед.

Може да ги носите во секоја пригода, од секојдневно тренирање до излегување со друштвото.

Лентата на ременот ви овозможува да ја прилагодите ширината.

Можете да ги ставите сите ситници што ви требаат во текот на денот во вашите странични џебови.

Носете ги машките шорцеви lifestyle M FI GFX SH во секоја прилика и чувствувајте се пријатно.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Еластична лента

• Странични џебови

• Состав на материјал: 100% памук

• Боја: сина

• Код на производ: GL5672

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS TIE-DYED INSPIRATIONAL SHORTS се машки шорцеви, идеални за секојдневн...
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Помош