Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M FI SHORT Q2
M FI SHORT Q2
M FI SHORT Q2
M FI SHORT Q2
Машки шорцеви
Код на производ:
(GL5676)
adidas

M FI SHORT Q2

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SPORTSWEAR WOVEN 3-STRIPES SHORTS се машки lifestyle шорцеви инспирирани од стариот дизајн на adidas кој никогаш не излегува од мода. Направени се од најмекиот материјал кој ќе ви овозможи удобност во текот на целиот ден. Подетално

adidas SPORTSWEAR WOVEN 3-STRIPES SHORTS се машки lifestyle шорцеви инспирирани од стариот дизајн на adidas кој никогаш не излегува од мода.

Направени се од најмекиот материјал кој ќе ви овозможи удобност во текот на целиот ден.

Во страничните џебови можете да ги спакувате сите ситници што ви требаат во текот на денот.

Идеални се за секоја пригода за да можете да ги носите во теретана, кога се релаксирате на кауч или кога сте расположени да се дружите со пријателите во текот на денот.

AEROREADY технологијата ја апсорбира потта од вашата кожа за да ве одржува суви во текот на целиот ден.

Носете ги овие машки шорцеви и опуштете се максимално во врвен квалитет и стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Странични џебови со патент

• AEROREADY технологија за апсорпција на пот

• Состав на материјал: 57% полиестер, 43% рециклиран полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GL5676

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SPORTSWEAR WOVEN 3-STRIPES SHORTS се машки lifestyle шорцеви инспирирани од стариот дизајн на adidas кој никогаш не излегува од мода.

Направени се од најмекиот материјал кој ќе ви овозможи удобност во текот на целиот ден.

Во страничните џебови можете да ги спакувате сите ситници што ви требаат во текот на денот.

Идеални се за секоја пригода за да можете да ги носите во теретана, кога се релаксирате на кауч или кога сте расположени да се дружите со пријателите во текот на денот.

AEROREADY технологијата ја апсорбира потта од вашата кожа за да ве одржува суви во текот на целиот ден.

Носете ги овие машки шорцеви и опуштете се максимално во врвен квалитет и стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Странични џебови со патент

• AEROREADY технологија за апсорпција на пот

• Состав на материјал: 57% полиестер, 43% рециклиран полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GL5676

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS TIE-DYED INSPIRATIONAL SHORTS се машки шорцеви, идеални за секојдневн...
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Помош