Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LB ST FT HDY
LB ST FT HDY
LB ST FT HDY
LB ST FT HDY
LB ST FT HDY
LB ST FT HDY
LB ST FT HDY
LB ST FT HDY
LB ST FT HDY
LB ST FT HDY
LB ST FT HDY
LB ST FT HDY
LB ST FT HDY
LB ST FT HDY
Детски дуксер
Код на производ:
(GP0468)
adidas

LB ST FT HDY

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 1-2g
 • 98 2-3g
 • 104 3-4g
 • 110 4-5g
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 *
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 *
 • 158 12-13g
 • 164 *
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дуксерот adidas LB ST FT HDY е наменет за момчиња кои сакаат елегантен спортски стил и удобност. Направен е од мек памук и француски фротир и овозможува удобност и лесно чувство за време на носењето. Подетално

Дуксерот adidas LB ST FT HDY е наменет за момчиња кои сакаат елегантен спортски стил и удобност.

Направен е од мек памук и француски фротир и овозможува удобност и лесно чувство за време на носењето.

AEROREADY технологијата ја апсорбира влагата и им помага на вашите малечки да останат суви и заштитени.

Комбинацијата на бои и големото лого на adidas на предната страна го прават овој дуксер посебен.

 

Спецификации:

• Стандарден крој

• Патент по целата должина

• Пространа капуљача

• Странични џебови

• Еластични делови на ракавите и половината

• Материјал: 60% памук, 40% рек. полиестерски француски фротир

• Боја: сива, црвена

• Код на производ: FP0468

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Дуксерот adidas LB ST FT HDY е наменет за момчиња кои сакаат елегантен спортски стил и удобност.

Направен е од мек памук и француски фротир и овозможува удобност и лесно чувство за време на носењето.

AEROREADY технологијата ја апсорбира влагата и им помага на вашите малечки да останат суви и заштитени.

Комбинацијата на бои и големото лого на adidas на предната страна го прават овој дуксер посебен.

 

Спецификации:

• Стандарден крој

• Патент по целата должина

• Пространа капуљача

• Странични џебови

• Еластични делови на ракавите и половината

• Материјал: 60% памук, 40% рек. полиестерски француски фротир

• Боја: сива, црвена

• Код на производ: FP0468

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GG3532
Унисекс дуксер со капуљача adidas LK BR KN JKT за деца е идеален за дождливо и студено ...
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Помош