Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W LIN T
W LIN T
W LIN T
W LIN T
W LIN T
W LIN T
W LIN T
W LIN T
W LIN T
W LIN T
Женска маица
Код на производ:
(GL0775)
adidas

W LIN T

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална Цена
1.188 ДЕН
Цена со попуст
950 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Оваа маица има елегантен, спортски и едноставен дизајн и е вистинскиот избор за секојдневно носење. Маицата е потесна  и ја следи линијата на телото. Подетално

Оваа маица има елегантен, спортски и едноставен дизајн и е вистинскиот избор за секојдневно носење.

Маицата е потесна  и ја следи линијата на телото.

Многу лесно се вклопува во сите комбинации на облекување, удобна е и лесна.

Познатото брендирање adidas го потенцира вашиот спортски дух.

Маицата е изработена од највисок квалитет на памук и обезбедува супериорна удобност при секојдневно носење.

 

Спецификации:

 • Женска маица
 • Атрактивно лого на adidas
 • Состав: 100% памук
 • Боја: розова
 • Шифра на артикл: GL0775
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Оваа маица има елегантен, спортски и едноставен дизајн и е вистинскиот избор за секојдневно носење.

Маицата е потесна  и ја следи линијата на телото.

Многу лесно се вклопува во сите комбинации на облекување, удобна е и лесна.

Познатото брендирање adidas го потенцира вашиот спортски дух.

Маицата е изработена од највисок квалитет на памук и обезбедува супериорна удобност при секојдневно носење.

 

Спецификации:

 • Женска маица
 • Атрактивно лого на adidas
 • Состав: 100% памук
 • Боја: розова
 • Шифра на артикл: GL0775
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM5558
adidas W FAV Q2 OV T е женска маица која е соодветна за секоја пригода и со секоја комб...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM7152
adidas FARM Rio AEROREADY Tie – Dye Print - Маица без ракави што ја носи топлинат...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GL0532
adidas W FAV Q2 OV T е женска маица која е соодветна за секоја пригода и со секоја комб...
1.788 ДЕН
Помош