Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B SWOOSH FLC FZ
B SWOOSH FLC FZ
B SWOOSH FLC FZ
B SWOOSH FLC FZ
B SWOOSH FLC FZ
B SWOOSH FLC FZ
B SWOOSH FLC FZ
B SWOOSH FLC FZ
B SWOOSH FLC FZ
B SWOOSH FLC FZ
Детски дуксер
Код на производ:
(DA0768-010)
NIKE

B SWOOSH FLC FZ

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г. 64.5–66
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г. 66–69
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г. 69–75
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г. 75–81.5
 • XL 14-15г. 81.5–88.5
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детскиот Nike дуксер за момчиња е одличен за секоја прилика. Класичниот крој го прави овој дуксер соодветен за комбинирање со секаква облека. Подетално

Детскиот Nike дуксер за момчиња е одличен за секоја прилика.

Класичниот крој го прави овој дуксер соодветен за комбинирање со секаква облека.

За посвежо време, има капуљача и џебови за да можете да ги извршувате вашити активности без пречки.

Логото на Nike го изразува вашиот спортски дух и ви дава мотив за сите нови авантури.

Спецификации:

 • Класичен крој
 • Џебови
 • Прилагодлива капуљача
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Боја: црна, бела
 • Код на производ: DA0768-010
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детскиот Nike дуксер за момчиња е одличен за секоја прилика.

Класичниот крој го прави овој дуксер соодветен за комбинирање со секаква облека.

За посвежо време, има капуљача и џебови за да можете да ги извршувате вашити активности без пречки.

Логото на Nike го изразува вашиот спортски дух и ви дава мотив за сите нови авантури.

Спецификации:

 • Класичен крој
 • Џебови
 • Прилагодлива капуљача
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Боја: црна, бела
 • Код на производ: DA0768-010
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DB3254-063
Nike B NSW JDI HOODIE е машки дуксер за момчиња дизајниран за секојдневно носење. Напр...
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DB3257-100
Nike B NSW SCRIPT AOP PO е детски дуксер со капуљача. Многу е удобен и практичен за сек...
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DA0557-011
Детскиот Nike дуксер за момчиња е одличен за секоја прилика. Класичниот крој го прави о...
2.690 ДЕН
Помош