Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW PO BB HOODIE SNL CB
Машки дуксер
Код на производ:
(CZ9970-100)
NIKE

M NSW PO BB HOODIE SNL CB

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш 30% попуст до 3-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NSW PO BB HOODIE SNL CB е машки дуксер со капуљача наменет за секојдневно носење. Направен е од мека, претежно памучна ткаенина, затоа е многу пријатен и погоден за секакви комбинации. Подетално

Nike M NSW PO BB HOODIE SNL CB е машки дуксер со капуљача наменет за секојдневно носење.

Направен е од мека, претежно памучна ткаенина, затоа е многу пријатен и погоден за секакви комбинации.

Прилагодливата капуљача и џебовите ќе ве згреат добро во постудените денови.

Еластичните делови на ракавите и половината ќе спречат продирање на ладен воздух и непотребни движења на ткаенината.

Интересниот трибоен дизајн доаѓа до израз во комбинација со едноставна гардероба во спортски и урбан стил.

Релаксирајте се во овој удобен машки дуксер.

Спецификации:

 • Машки дуксер - lifestyle
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгур џеб
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: бела, сива
 • Шифра на артикл: CZ9970-100
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NSW PO BB HOODIE SNL CB е машки дуксер со капуљача наменет за секојдневно носење.

Направен е од мека, претежно памучна ткаенина, затоа е многу пријатен и погоден за секакви комбинации.

Прилагодливата капуљача и џебовите ќе ве згреат добро во постудените денови.

Еластичните делови на ракавите и половината ќе спречат продирање на ладен воздух и непотребни движења на ткаенината.

Интересниот трибоен дизајн доаѓа до израз во комбинација со едноставна гардероба во спортски и урбан стил.

Релаксирајте се во овој удобен машки дуксер.

Спецификации:

 • Машки дуксер - lifestyle
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгур џеб
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: бела, сива
 • Шифра на артикл: CZ9970-100
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер BV2973-383
Nike Sportswear Club Fleece е дуксер за мажи со капуљача кој ви нуди мекост и удобност ...
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CU4489-380
Nike Sportswear Tech Fleece Men's Full-Zip Hoodie е машки дуксер со капуљача што ов...
7.590 ДЕН
Помош