Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YB BOS SHORTS
YB BOS SHORTS
YB BOS SHORTS
YB BOS SHORTS
YB BOS SHORTS
YB BOS SHORTS
YB BOS SHORTS
YB BOS SHORTS
YB BOS SHORTS
YB BOS SHORTS
Детски костим за капење
Код на производ:
(GE2048)
adidas

YB BOS SHORTS

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.388 ДЕН
Моментална Цена
1.388 ДЕН
Моментална Цена
1.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 1-2g
 • 98 2-3g
 • 104 3-4g
 • 110 4-5g
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 *
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 *
 • 158 12-13g
 • 164 *
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas CLASSIC BADGE OF SPORT SWIM SHORTS е костим за капење за сите момчиња кои сакаат да бидат активни во вода. Погодни се за сите прилики, за рекреативно пливање на плажа или базен, или тренинг по пливање. Подетално

adidas CLASSIC BADGE OF SPORT SWIM SHORTS е костим за капење за сите момчиња кои сакаат да бидат активни во вода.

Погодни се за сите прилики, за рекреативно пливање на плажа или базен, или тренинг по пливање.

Направени се од материјал отпорен на кинење и хлор, така што ќе траат долго.

Логото Badge of Sport им дава класичен спортски adidas изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Материјал отпорен на кинење и хлор

• Велкро џеб на задната страна

• Лого Badge of Sport

• Постава од мрежа

• Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер

• Боја: црвена

• Шифра на артикл: GE2048

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas CLASSIC BADGE OF SPORT SWIM SHORTS е костим за капење за сите момчиња кои сакаат да бидат активни во вода.

Погодни се за сите прилики, за рекреативно пливање на плажа или базен, или тренинг по пливање.

Направени се од материјал отпорен на кинење и хлор, така што ќе траат долго.

Логото Badge of Sport им дава класичен спортски adidas изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Материјал отпорен на кинење и хлор

• Велкро џеб на задната страна

• Лого Badge of Sport

• Постава од мрежа

• Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер

• Боја: црвена

• Шифра на артикл: GE2048

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош