Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RI BL TEE
RI BL TEE
RI BL TEE
RI BL TEE
RI BL TEE
RI BL TEE
RI BL TEE
RI BL TEE
RI BL TEE
RI BL TEE
Женска маица за тренинг
Код на производ:
(GI6708)
Reebok

RI BL TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok Identity BL Tee е женска маица за тренинг. Големото лого на Reebok на градите на сите им овозможува на сите да знаат дека сте посветени на спортот и квалитетот што ги нуди Reebok. Мекиот материјал од кој е направена ќе ви овозможи исклучителна удобност каде и да сте. Подетално

Reebok Identity BL Tee е женска маица за тренинг. Големото лого на Reebok на градите на сите им овозможува на сите да знаат дека сте посветени на спортот и квалитетот што ги нуди Reebok.

Мекиот материјал од кој е направена ќе ви овозможи исклучителна удобност каде и да сте.

Без разлика дали тренирате во теретана или се релаксирате дома, женската маица за тренинг Reebok Identity BL Tee ќе ви овозможи врвен квалитет и удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Логото на Reebok на градите
 • Кратки ракави
 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер
 • Боја: розова
 • Код на производ: GI6708
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok Identity BL Tee е женска маица за тренинг. Големото лого на Reebok на градите на сите им овозможува на сите да знаат дека сте посветени на спортот и квалитетот што ги нуди Reebok.

Мекиот материјал од кој е направена ќе ви овозможи исклучителна удобност каде и да сте.

Без разлика дали тренирате во теретана или се релаксирате дома, женската маица за тренинг Reebok Identity BL Tee ќе ви овозможи врвен квалитет и удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Логото на Reebok на градите
 • Кратки ракави
 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер
 • Боја: розова
 • Код на производ: GI6708
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош