Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

U NSW HBR POLY TRACKSUIT
U NSW HBR POLY TRACKSUIT
U NSW HBR POLY TRACKSUIT
U NSW HBR POLY TRACKSUIT
U NSW HBR POLY TRACKSUIT
U NSW HBR POLY TRACKSUIT
U NSW HBR POLY TRACKSUIT
U NSW HBR POLY TRACKSUIT
U NSW HBR POLY TRACKSUIT
U NSW HBR POLY TRACKSUIT
Детски тренерки
Код на производ:
(DD0324-472)
NIKE

U NSW HBR POLY TRACKSUIT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 64.5–66
 • YSM *
 • SM *
 • S S 66–69
 • YMD *
 • MD *
 • M M 69–75
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 75–81.5
 • XL XL 81.5–88.5
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike NSW HBR POLY TRACSUIT се тренерки за тинејџери. Совршено лесна и пријатна, оваа тренерка е идеален избор за долги прошетки, обични излегувања со пријателите или за релаксација по тренингот. Подетално

Nike NSW HBR POLY TRACSUIT се тренерки за тинејџери.

Совршено лесна и пријатна, оваа тренерка е идеален избор за долги прошетки, обични излегувања со пријателите или за релаксација по тренингот.

Останете верни на класичниот спортски стил, кој црпи инспирација од богатото наследство на брендот и оддава почит на легендарниот дизајн на Windrunner.

Ткаенината е мека и многу пријатна на допир, така што ќе можете да уживате во чувството на удобност во текот на денот.

Спецификации:

• Везена Nike графика

• Еластични делови на ракавите и половината

• Еластичен појас за прилагодување

• Дозволено миење во машина

• Состав: 100% полиестер

• Шифра на артикл: DD0324-472

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike NSW HBR POLY TRACSUIT се тренерки за тинејџери.

Совршено лесна и пријатна, оваа тренерка е идеален избор за долги прошетки, обични излегувања со пријателите или за релаксација по тренингот.

Останете верни на класичниот спортски стил, кој црпи инспирација од богатото наследство на брендот и оддава почит на легендарниот дизајн на Windrunner.

Ткаенината е мека и многу пријатна на допир, така што ќе можете да уживате во чувството на удобност во текот на денот.

Спецификации:

• Везена Nike графика

• Еластични делови на ракавите и половината

• Еластичен појас за прилагодување

• Дозволено миење во машина

• Состав: 100% полиестер

• Шифра на артикл: DD0324-472

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Тренерка BV3617-446
1.914 ДЕН
Заштеда 40%
3.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Тренерка BV3617-014
2.552 ДЕН
Заштеда 20%
3.190 ДЕН
Помош