Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W WIN SHORT
W WIN SHORT
W WIN SHORT
W WIN SHORT
W WIN SHORT
W WIN SHORT
W WIN SHORT
W WIN SHORT
W WIN SHORT
W WIN SHORT
Женски шорцеви
Код на производ:
(GL6495)
adidas

W WIN SHORT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SPORTSWEAR 3 BAR ALL - OVER - PRINT SHORTS се женски шорцеви идеални за одмор по напорниот ден. Тие се удобни, лесни со тесен крој. Подетално

adidas SPORTSWEAR 3 BAR ALL - OVER - PRINT SHORTS се женски шорцеви идеални за одмор по напорниот ден.

Тие се удобни, лесни со тесен крој.

Еластичниот појас придонесува за поголема удобност, а скриениот џеб е практичен за чување на ситници.

Брендот adidas гарантира најдобар можен квалитет.

Спецификации:

• Состав: 95% памук, 5% еластин

• Француски фротир

• Slim fit

• Перење во машина

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GL6495

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SPORTSWEAR 3 BAR ALL - OVER - PRINT SHORTS се женски шорцеви идеални за одмор по напорниот ден.

Тие се удобни, лесни со тесен крој.

Еластичниот појас придонесува за поголема удобност, а скриениот џеб е практичен за чување на ситници.

Брендот adidas гарантира најдобар можен квалитет.

Спецификации:

• Состав: 95% памук, 5% еластин

• Француски фротир

• Slim fit

• Перење во машина

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GL6495

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Sportswear Recycled Cotton се женски шорцеви за секој ден направени од рециклира...
1.750 ДЕН
Заштеда 20%
2.188 ДЕН
Помош