Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YG BOS SUIT
YG BOS SUIT
YG BOS SUIT
YG BOS SUIT
YG BOS SUIT
YG BOS SUIT
YG BOS SUIT
YG BOS SUIT
YG BOS SUIT
YG BOS SUIT
Детски костим за капење
Код на производ:
(GN5892)
adidas

YG BOS SUIT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.388 ДЕН
Моментална Цена
1.388 ДЕН
Моментална Цена
1.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BADGE OF SPORT SWIMSUIT е костим за капење за девојчиња кој може да се носи на тренинг по пливање, на рекреативно пливање, на плажа и базен. Подетално

adidas BADGE OF SPORT SWIMSUIT е костим за капење за девојчиња кој може да се носи на тренинг по пливање, на рекреативно пливање, на плажа и базен.

Направен е од Fitness Eco материјал кој е многу растеглив, што значи дека овозможува удобност и комфор.

Спортскиот крој го прави погоден за сите прилики, но особено за тренинг по пливање.

Големото лого Badge of Sport на градите дава автентичен спортски стил.

Во производството на овој костим за капење се користеа рециклирани материјали со цел да се зачуваат природните ресурси и да се намали штетниот отпад.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Лого Badge of Sport на градите

• Мека постава

• Состав на материјал: 80% рециклиран најлон, 20% еластин

• Боја: црна

• Код на производ: GN5892

Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas BADGE OF SPORT SWIMSUIT е костим за капење за девојчиња кој може да се носи на тренинг по пливање, на рекреативно пливање, на плажа и базен.

Направен е од Fitness Eco материјал кој е многу растеглив, што значи дека овозможува удобност и комфор.

Спортскиот крој го прави погоден за сите прилики, но особено за тренинг по пливање.

Големото лого Badge of Sport на градите дава автентичен спортски стил.

Во производството на овој костим за капење се користеа рециклирани материјали со цел да се зачуваат природните ресурси и да се намали штетниот отпад.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Лого Badge of Sport на градите

• Мека постава

• Состав на материјал: 80% рециклиран најлон, 20% еластин

• Боја: црна

• Код на производ: GN5892

Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош