Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LB DY SHA TEE
LB DY SHA TEE
LB DY SHA TEE
LB DY SHA TEE
LB DY SHA TEE
LB DY SHA TEE
LB DY SHA TEE
LB DY SHA TEE
LB DY SHA TEE
LB DY SHA TEE
Детска маица
Код на производ:
(GM6918)
adidas

LB DY SHA TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.388 ДЕН
Моментална Цена
1.388 ДЕН
Цена со попуст
1.110 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9m -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 *
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Маицата за тренинг adidas SUPERHERO ADVENTURES TEE за момчиња овозможува исклучителна удобност и комфор за вашето дете. Големата графика со неговите омилени херои на градите ќе го инспирира да даде сѐ од себе кога станува збор за спортот. Мекиот материјал од кој е направена оваа маица ќе му обезбеди удобност и комфор додека игра или тренира. Облечете ја маицата за тренинг adidas SUPERHERO ADVENTURES TEE за момчиња и почувствувајте максимална удобност. СПЕЦИФИКАЦИИ: Кратки ракави Суперхерој графика Состав на материјал: 100% памук Боја: бела Код на производ: GM6918 .
Подетално

Маицата за тренинг adidas SUPERHERO ADVENTURES TEE за момчиња овозможува исклучителна удобност и комфор за вашето дете.

Големата графика со неговите омилени херои на градите ќе го инспирира да даде сѐ од себе кога станува збор за спортот.

Мекиот материјал од кој е направена оваа маица ќе му обезбеди удобност и комфор додека игра или тренира.

Облечете ја маицата за тренинг adidas SUPERHERO ADVENTURES TEE за момчиња и почувствувајте максимална удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Суперхерој графика
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: бела
 • Код на производ: GM6918
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Маицата за тренинг adidas SUPERHERO ADVENTURES TEE за момчиња овозможува исклучителна удобност и комфор за вашето дете.

Големата графика со неговите омилени херои на градите ќе го инспирира да даде сѐ од себе кога станува збор за спортот.

Мекиот материјал од кој е направена оваа маица ќе му обезбеди удобност и комфор додека игра или тренира.

Облечете ја маицата за тренинг adidas SUPERHERO ADVENTURES TEE за момчиња и почувствувајте максимална удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Суперхерој графика
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: бела
 • Код на производ: GM6918
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GP0487
Mаицата adidas LB ST BOS TEE е направена од мек памук, со логото на adidas на градите. ...
870 ДЕН
Заштеда 20%
1.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM6931
adidas LB DY MM Tee е маица за момчиња која е инспирирана од безвременскиот херој на Ди...
1.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GG3593
adidas LB COTTON TEE е унисекс маица за деца, идеална за идните голмани. Оваа маица е д...
891 ДЕН
Заштеда 25%
1.188 ДЕН
Помош