Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKG NSW CREATE LEGGING
NKG NSW CREATE LEGGING
NKG NSW CREATE LEGGING
NKG NSW CREATE LEGGING
Детски хеланки
Код на производ:
(36H465-023)
NIKE

NKG NSW CREATE LEGGING

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
714 ДЕН
Заштеда: 476 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X L 61-63
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 3-4г. 53-56
 • 4- *
 • 5 4-5г. 56-59
 • 5- *
 • 6 5-6г. 59-61
 • 7 XL 63-66
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Create Leggings се детски хеланки со класичен спортски крој наменети за секојдневно носење. Наменети за девојчиња кои ја ставаат удобноста на прво место, овие хеланки имаат лесна и многу удобна ткаенина со голем процент на еластин. Подетално

Nike Sportswear Create Leggings се детски хеланки со класичен спортски крој наменети за секојдневно носење.

Наменети за девојчиња кои ја ставаат удобноста на прво место, овие хеланки имаат лесна и многу удобна ткаенина со голем процент на еластин.

Прилагодливиот тесен крој, со еластична лента на половината, обезбедува удобност и слобода на движење, така што тие ќе можат да уживаат во секојдневната игра и спортските активности.

Впечатливата графика во неон боја дава разигран и автентичен изглед.

Спецификации:

• Прилагодлив тесен крој

• Дозволено перење во машина

• Состав: 95% памук, 5% еластин

• Боја: црна

• Код на производ: 36H465-023

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X L 61-63
1
2
3
3-
4 3-4г. 53-56
4-
5 4-5г. 56-59
5-
6 5-6г. 59-61
7 XL 63-66
8
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Create Leggings се детски хеланки со класичен спортски крој наменети за секојдневно носење.

Наменети за девојчиња кои ја ставаат удобноста на прво место, овие хеланки имаат лесна и многу удобна ткаенина со голем процент на еластин.

Прилагодливиот тесен крој, со еластична лента на половината, обезбедува удобност и слобода на движење, така што тие ќе можат да уживаат во секојдневната игра и спортските активности.

Впечатливата графика во неон боја дава разигран и автентичен изглед.

Спецификации:

• Прилагодлив тесен крој

• Дозволено перење во машина

• Состав: 95% памук, 5% еластин

• Боја: црна

• Код на производ: 36H465-023

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X L 61-63
1
2
3
3-
4 3-4г. 53-56
4-
5 4-5г. 56-59
5-
6 5-6г. 59-61
7 XL 63-66
8
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки 36C723-A0I
Nike Sportswear Toddler Leggings се хеланки за девојчиња дизајнирани со цел да обезбеда...
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 36G722-023
Nike NSW FUTURA STACK LEGGING се хеланки за девојчиња. Тие се многу удобни и лесни. Сов...
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки 36C723-023
Nike Sportswear Toddler Leggings се хеланки за девојчиња дизајнирани со цел да обезбеда...
654 ДЕН
Заштеда 40%
1.090 ДЕН
Помош