Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW ESSNTL LGGNG 7/8 LBR MR
W NSW ESSNTL LGGNG 7/8 LBR MR
W NSW ESSNTL LGGNG 7/8 LBR MR
W NSW ESSNTL LGGNG 7/8 LBR MR
W NSW ESSNTL LGGNG 7/8 LBR MR
W NSW ESSNTL LGGNG 7/8 LBR MR
Женски хеланки
Код на производ:
(CZ8532-010)
NIKE

W NSW ESSNTL LGGNG 7/8 LBR MR

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш 30% попуст до 3-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските хеланки Nike Sportswear Essential Women 7/8 MR Leggings се наменети за тренинг или релаксација. Еластичната ткаенина со технологија Dri-FIT апсорбира влага од кожата, за ваша поголема удобност и комфор. Подетално

Женските хеланки Nike Sportswear Essential Women 7/8 MR Leggings се наменети за тренинг или релаксација.

Еластичната ткаенина со технологија Dri-FIT апсорбира влага од кожата, за ваша поголема удобност и комфор.

Нетранспарентната ткаенината ја зголемува вашата самодоверба, додека високиот струк овозможува добра заштита и ја нагласува вашата фигура.

Спецификации:

 • Женски хеланки 7/8 - тренинг
 • Еластична лента на половината
 • Лого на Nike
 • Перење во машина
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: CZ8532-010
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женските хеланки Nike Sportswear Essential Women 7/8 MR Leggings се наменети за тренинг или релаксација.

Еластичната ткаенина со технологија Dri-FIT апсорбира влага од кожата, за ваша поголема удобност и комфор.

Нетранспарентната ткаенината ја зголемува вашата самодоверба, додека високиот струк овозможува добра заштита и ја нагласува вашата фигура.

Спецификации:

 • Женски хеланки 7/8 - тренинг
 • Еластична лента на половината
 • Лого на Nike
 • Перење во машина
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: CZ8532-010
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош