Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
Женски дуксер
Код на производ:
(FU3870)
adidas

HOODIE

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
3.190 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 *
 • 20 *
 • 22 *
 • 24 *
 • 26 *
 • 28 *
 • 30 *
 • 32 *
 • 34 *
 • 36 *
 • 38 *
 • 40 *
 • 42 *
 • 44 *
 • 46 *
 • 48 *
 • 50 *
 • 52 *
 • 54 *
 • 56 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas HOODIE е женски дуксер со капуљача чиј дизајн е инспириран од уличната мода. Играјте со слоевито облекување, играјте со интересни комбинации, играјте со пораките што сакате да ги испратите. Подетално

adidas HOODIE е женски дуксер со капуљача чиј дизајн е инспириран од уличната мода.

Играјте со слоевито облекување, играјте со интересни комбинации, играјте со пораките што сакате да ги испратите.

Пространите предни џебови значат дека можете да ги понесете сите потребни ситници со вас.

Нежниот француски фротир носи удобност во текот на целиот ден, а логото Trefoil на градите го прави овој женски дуксер автентичен.

Спецификации:

 • Пространа капуљача

 • Предни џебови

 • Состав: 100% памук

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: FU3870

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas HOODIE е женски дуксер со капуљача чиј дизајн е инспириран од уличната мода.

Играјте со слоевито облекување, играјте со интересни комбинации, играјте со пораките што сакате да ги испратите.

Пространите предни џебови значат дека можете да ги понесете сите потребни ситници со вас.

Нежниот француски фротир носи удобност во текот на целиот ден, а логото Trefoil на градите го прави овој женски дуксер автентичен.

Спецификации:

 • Пространа капуљача

 • Предни џебови

 • Состав: 100% памук

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: FU3870

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GL9522
adidas SPORTSWEAR PRIMEBLUE JACKET е женска јакна која штити од студ и внесува удобност...
3.910 ДЕН
Заштеда 20%
4.888 ДЕН
Помош