Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G BL SWT
G BL SWT
G BL SWT
G BL SWT
G BL SWT
G BL SWT
G BL SWT
G BL SWT
G BL SWT
G BL SWT
Детски дуксер
Код на производ:
(GN4088)
adidas

G BL SWT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.288 ДЕН
Моментална Цена
2.288 ДЕН
Цена со попуст
1.830 ДЕН
Заштеда: 458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детскиот дуксер за тинејџери adidas ESSENTIALS BIG LOGO нуди неверојатна удобност. Не е само таа удобност како лежењето во кревет, туку и удобноста како да се чувствувате добро во вашата кожа. Подетално

Детскиот дуксер за тинејџери adidas ESSENTIALS BIG LOGO нуди неверојатна удобност.

Не е само таа удобност како лежењето во кревет, туку и удобноста како да се чувствувате добро во вашата кожа.

Нагласеното лого на адидас го нагласува вашиот спортски дух и самодовербата што ја зрачите.

Облечете ја оваа адидас ESSENTIALS BIG LOGO SWEATSHIRT бебешка суиче за тинејџери и уживајте во одличното чувство на квалитетна ткаенина на вашата кожа.

Спецификации:

 • Модел: Слаба форма
 • Тркалезно деколте
 • Еластични возбудувања на ракавите и половината
 • француски фротир
 • Материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза - француски тери
 • Боја: розова - светлорозова / маглива роза
 • Код на производ: GN4088
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детскиот дуксер за тинејџери adidas ESSENTIALS BIG LOGO нуди неверојатна удобност.

Не е само таа удобност како лежењето во кревет, туку и удобноста како да се чувствувате добро во вашата кожа.

Нагласеното лого на адидас го нагласува вашиот спортски дух и самодовербата што ја зрачите.

Облечете ја оваа адидас ESSENTIALS BIG LOGO SWEATSHIRT бебешка суиче за тинејџери и уживајте во одличното чувство на квалитетна ткаенина на вашата кожа.

Спецификации:

 • Модел: Слаба форма
 • Тркалезно деколте
 • Еластични возбудувања на ракавите и половината
 • француски фротир
 • Материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза - француски тери
 • Боја: розова - светлорозова / маглива роза
 • Код на производ: GN4088
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas LOGO CREW SWEATSHIRT е тесен крој на  детски дуксер со отпечатено лого на a...
1.750 ДЕН
Заштеда 20%
2.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.162 ДЕН
Заштеда 30%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Помош