Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TF 3/4TIGHT
TF 3/4TIGHT
TF 3/4TIGHT
TF 3/4TIGHT
TF 3/4TIGHT
TF 3/4TIGHT
TF 3/4TIGHT
TF 3/4TIGHT
TF 3/4TIGHT
TF 3/4TIGHT
Машки хеланки
Код на производ:
(GM5034)
adidas

TF 3/4TIGHT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.430 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките хеланки за тренинг adidas TECHFIT 3/4 TIGHTS се направени за сите вас за кои спортот е многу важен во животот. Овие хеланки ви нудат максимална покриеност и поддршка кога ви е најпотребно. Подетално

Машките хеланки за тренинг adidas TECHFIT 3/4 TIGHTS се направени за сите вас за кои спортот е многу важен во животот.

Овие хеланки ви нудат максимална покриеност и поддршка кога ви е најпотребно.

AEROREADY технологијата ја апсорбира потта од вашата кожа за да бидете суви и фокусирани на тренингот.

Должината ¾ ви овозможува да останете свежи и да им ги покажете на сите вашите нови патики.

Носете ги машките хеланки за тренинг Adidas TECHFIT 3/4 TIGHTS и покажете им на сите колку е важен спортот во вашиот живот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Еластична лента на струкот
 • Логото на adidas на левата нога
 • Состав на материјал: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: GM5034
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките хеланки за тренинг adidas TECHFIT 3/4 TIGHTS се направени за сите вас за кои спортот е многу важен во животот.

Овие хеланки ви нудат максимална покриеност и поддршка кога ви е најпотребно.

AEROREADY технологијата ја апсорбира потта од вашата кожа за да бидете суви и фокусирани на тренингот.

Должината ¾ ви овозможува да останете свежи и да им ги покажете на сите вашите нови патики.

Носете ги машките хеланки за тренинг Adidas TECHFIT 3/4 TIGHTS и покажете им на сите колку е важен спортот во вашиот живот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Еластична лента на струкот
 • Логото на adidas на левата нога
 • Состав на материјал: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: GM5034
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машките хеланки за тренинг adidas TECHFIT 3/4 TIGHTS се направени за сите вас за кои сп...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фокусирајте се на вежбите за нозе во овие машки долги хеланки adidas. Направени се од р...
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Помош