Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

I DSNY T SET
I DSNY T SET
I DSNY T SET
I DSNY T SET
I DSNY T SET
I DSNY T SET
I DSNY T SET
I DSNY T SET
Детски сет
Код на производ:
(GN4930)
adidas

I DSNY T SET

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот.Овие попусти не може да се комбинираат со попусти од други промоции. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 *
 • 134 *
 • 140 *
 • 146 *
 • 152 *
 • 158 *
 • 164 *
 • 170 *
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детски унисекс комплет за бебиња и мали деца adidas Infants Disney Set е совршена комбинација за малите фанови на Дизни и идните спортисти. Сетот се состои од маица и панталони. Подетално

Детски унисекс комплет за бебиња и мали деца adidas Infants Disney Set е совршена комбинација за малите фанови на Дизни и идните спортисти.

Сетот се состои од маица и панталони.

Копчињата на отворот на маицата и еластичниот појас на долниот дел од овој комплет го олеснуваат облекувањето на нетрпеливите деца.

Удобната ткаенина овозможува удобност при целодневна игра и забава, додека интересниот дизајн го прави овој детски сет омилен кај малите деца.

Спецификации:

• Модел: Regular fit

• Маица со кратки ракави и копчиња на отворот

• Панталони со еластична лента на струкот и на ногавиците

• Материјал: 100% памук

• Боја: розова, сива

• Код на производ: GN4930

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детски унисекс комплет за бебиња и мали деца adidas Infants Disney Set е совршена комбинација за малите фанови на Дизни и идните спортисти.

Сетот се состои од маица и панталони.

Копчињата на отворот на маицата и еластичниот појас на долниот дел од овој комплет го олеснуваат облекувањето на нетрпеливите деца.

Удобната ткаенина овозможува удобност при целодневна игра и забава, додека интересниот дизајн го прави овој детски сет омилен кај малите деца.

Спецификации:

• Модел: Regular fit

• Маица со кратки ракави и копчиња на отворот

• Панталони со еластична лента на струкот и на ногавиците

• Материјал: 100% памук

• Боја: розова, сива

• Код на производ: GN4930

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош