Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW CE HZ FT TOP SNL ++
M NSW CE HZ FT TOP SNL ++
M NSW CE HZ FT TOP SNL ++
M NSW CE HZ FT TOP SNL ++
M NSW CE HZ FT TOP SNL ++
M NSW CE HZ FT TOP SNL ++
M NSW CE HZ FT TOP SNL ++
M NSW CE HZ FT TOP SNL ++
M NSW CE HZ FT TOP SNL ++
M NSW CE HZ FT TOP SNL ++
Машки дуксер
Код на производ:
(CZ9948-050)
NIKE

M NSW CE HZ FT TOP SNL ++

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NSW CE HZ FT TOP SNL ++ е машки дуксер во кој ќе уживате во постудените денови. Направен е од удобен француски фротир, па затоа е погоден и за слоевито облекување. Подетално

Nike M NSW CE HZ FT TOP SNL ++ е машки дуксер во кој ќе уживате во постудените денови.

Направен е од удобен француски фротир, па затоа е погоден и за слоевито облекување.

Подигнатата јака со патент ќе ве заштити во студените денови.

Џебот кенгур покрај тоа што е практичен е и привлечен визуелен детал.

Графиката на Nike на горниот дел го комплетира интересниот спортски изглед.

Спецификации:

• Стандарден крој

• Џеб кенгур

• Еластични делови на ракавите

• Nike графика на задната страна

• Состав: 80% памук, 20% полиестер

• Боја: сива / црна

• Шифра на артикл: CZ9948-050

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NSW CE HZ FT TOP SNL ++ е машки дуксер во кој ќе уживате во постудените денови.

Направен е од удобен француски фротир, па затоа е погоден и за слоевито облекување.

Подигнатата јака со патент ќе ве заштити во студените денови.

Џебот кенгур покрај тоа што е практичен е и привлечен визуелен детал.

Графиката на Nike на горниот дел го комплетира интересниот спортски изглед.

Спецификации:

• Стандарден крој

• Џеб кенгур

• Еластични делови на ракавите

• Nike графика на задната страна

• Состав: 80% памук, 20% полиестер

• Боја: сива / црна

• Шифра на артикл: CZ9948-050

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ9848-224
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ9848-010
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DA0931-010
4.392 ДЕН
Заштеда 20%
5.490 ДЕН
Помош