Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CAMO AOP CLX SL
CAMO AOP CLX SL
CAMO AOP CLX SL
CAMO AOP CLX SL
CAMO AOP CLX SL
CAMO AOP CLX SL
CAMO AOP CLX SL
CAMO AOP CLX SL
CAMO AOP CLX SL
CAMO AOP CLX SL
Машки шорцеви за пливање
Код на производ:
(GM2255)
adidas

CAMO AOP CLX SL

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Short-Lenght Graphic Swim Shorts се машки шорцеви за пливање. Бидете секогаш таму каде што се добрите вибрации, музиката и пријателите. Подетално

adidas Short-Lenght Graphic Swim Shorts се машки шорцеви за пливање.

Бидете секогаш таму каде што се добрите вибрации, музиката и пријателите.

Лесната ткаенина и материјалот кој брзо се суши го прават овој модел идеален за цел ден поминат покрај базен или на плажа.

Овие машки шорцеви се неопходни за жешко лето.

Спецификации:

• Машки шорцеви - пливање

• Состав: 100% рек. Полиестер

• Странични џебови

• Camo принт

• Рециклирани Primegreen материјали

• Боја: сина

• Шифра на артикл: GM2255

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Short-Lenght Graphic Swim Shorts се машки шорцеви за пливање.

Бидете секогаш таму каде што се добрите вибрации, музиката и пријателите.

Лесната ткаенина и материјалот кој брзо се суши го прават овој модел идеален за цел ден поминат покрај базен или на плажа.

Овие машки шорцеви се неопходни за жешко лето.

Спецификации:

• Машки шорцеви - пливање

• Состав: 100% рек. Полиестер

• Странични џебови

• Camo принт

• Рециклирани Primegreen материјали

• Боја: сина

• Шифра на артикл: GM2255

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машкиот костим за капење adidas CLASSIC-LENGTH LOGO е дизајниран за сите вас кои бараат...
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чувствувајте се пријатно додека пливате или шетате на плажа во adidas SHORT LENGTH SOLI...
1.270 ДЕН
Заштеда 20%
1.588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машкиот костим за капење adidas CLASSIC-LENGTH LOGO е дизајниран за сите вас кои бараат...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Помош