Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M CARGO PANT
M CARGO PANT
M CARGO PANT
M CARGO PANT
M CARGO PANT
M CARGO PANT
M CARGO PANT
M CARGO PANT
M CARGO PANT
M CARGO PANT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(GM5786)
adidas

M CARGO PANT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Sportswear Cargo Inspired Pant е машки долен дел тренерки со cargo џебови. Овој период стилот и удобноста се многу важни. Современиот дизајн совршено ја следи приказната за опуштен урбан стил. Подетално

adidas Sportswear Cargo Inspired Pant е машки долен дел тренерки со cargo џебови.

Овој период стилот и удобноста се многу важни.

Современиот дизајн совршено ја следи приказната за опуштен урбан стил.

Страничните џебови изгледаат привлечно и истовремено се практични за чување на сите ваши ситници.

Овој модел е одличен избор за сите вас кои сакате понеформален изглед.

Спецификации:

 • Состав: 67% памук, 33% рек. полиестер
 • Стандарден крој
 • Перење во машина
 • Еластична лента на струкот
 • Странични џебови
 • Боја: црна
 • Код на производ: GM5786
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Sportswear Cargo Inspired Pant е машки долен дел тренерки со cargo џебови.

Овој период стилот и удобноста се многу важни.

Современиот дизајн совршено ја следи приказната за опуштен урбан стил.

Страничните џебови изгледаат привлечно и истовремено се практични за чување на сите ваши ситници.

Овој модел е одличен избор за сите вас кои сакате понеформален изглед.

Спецификации:

 • Состав: 67% памук, 33% рек. полиестер
 • Стандарден крој
 • Перење во машина
 • Еластична лента на струкот
 • Странични џебови
 • Боја: црна
 • Код на производ: GM5786
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош