Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK ICN CLSH TEMPO LUXE SHRT
W NK ICN CLSH TEMPO LUXE SHRT
W NK ICN CLSH TEMPO LUXE SHRT
W NK ICN CLSH TEMPO LUXE SHRT
W NK ICN CLSH TEMPO LUXE SHRT
W NK ICN CLSH TEMPO LUXE SHRT
W NK ICN CLSH TEMPO LUXE SHRT
W NK ICN CLSH TEMPO LUXE SHRT
Женски шорцеви за трчање
Код на производ:
(CZ9561-010)
NIKE

W NK ICN CLSH TEMPO LUXE SHRT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.018 ДЕН
Заштеда: 672 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NK ICON CLASH 10K SHORT се женски шорцеви дизајнирани за трчање. Тие ќе ви овозможат максимална поддршка и удобност при постигнување извонредни спортски резултати. Подетално

Nike W NK ICON CLASH 10K SHORT се женски шорцеви дизајнирани за трчање.

Тие ќе ви овозможат максимална поддршка и удобност при постигнување извонредни спортски резултати.

Благодарение на Dri-FIT технологијата и материјалот кој овозможува проток на воздух, ќе останете суви и ќе се чувствувате пријатно.

Овие женски шорцеви за трчање се вистинскиот избор за оние кои активно се занимаваат со спорт.

Спецификации:

 • Женски шорцеви за трчање
 • Еластична лента на струкот
 • Џеб за клучеви
 • Swoosh знак со зебра принт
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: CZ9561-010
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NK ICON CLASH 10K SHORT се женски шорцеви дизајнирани за трчање.

Тие ќе ви овозможат максимална поддршка и удобност при постигнување извонредни спортски резултати.

Благодарение на Dri-FIT технологијата и материјалот кој овозможува проток на воздух, ќе останете суви и ќе се чувствувате пријатно.

Овие женски шорцеви за трчање се вистинскиот избор за оние кои активно се занимаваат со спорт.

Спецификации:

 • Женски шорцеви за трчање
 • Еластична лента на струкот
 • Џеб за клучеви
 • Swoosh знак со зебра принт
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: CZ9561-010
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош