Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKB AIRMAX EXPLODED
NKB AIRMAX EXPLODED
NKB AIRMAX EXPLODED
NKB AIRMAX EXPLODED
Детска маица
Код на производ:
(76H613-001)
NIKE

NKB AIRMAX EXPLODED

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Цена со попуст
712 ДЕН
Заштеда: 178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2T 1-2 г.
  • 3T 2-3 г.
  • 4T 3-4 г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike EXPLODED AIR MAX TEE е детска lifestyle маица што може да се носи во секоја пригода и со секаква комбинација на облека. Подетално

Nike EXPLODED AIR MAX TEE е детска lifestyle маица што може да се носи во секоја пригода и со секаква комбинација на облека.

Оваа маица е изработена од најквалитетен памук што ќе им обезбеди удобност во текот на целиот ден.

Оваа маица може да се носи за секоја пригода, за на тренинг, училиште или на излегување со пријателите.

Овозможете им на децата исклучителна удобност со детската lifestyle маица Nike EXPLODED AIR MAX TEE.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Кратки ракави

• Состав на материјал: 100% памук

• Боја: бела

• Шифра на артикл: 76H613-001

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T
3T
4T

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike EXPLODED AIR MAX TEE е детска lifestyle маица што може да се носи во секоја пригода и со секаква комбинација на облека.

Оваа маица е изработена од најквалитетен памук што ќе им обезбеди удобност во текот на целиот ден.

Оваа маица може да се носи за секоја пригода, за на тренинг, училиште или на излегување со пријателите.

Овозможете им на децата исклучителна удобност со детската lifestyle маица Nike EXPLODED AIR MAX TEE.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Кратки ракави

• Состав на материјал: 100% памук

• Боја: бела

• Шифра на артикл: 76H613-001

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T
3T
4T

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош