Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB JUMP DIMENSION TEE
JDB JUMP DIMENSION TEE
JDB JUMP DIMENSION TEE
JDB JUMP DIMENSION TEE
JDB JUMP DIMENSION TEE
JDB JUMP DIMENSION TEE
JDB JUMP DIMENSION TEE
JDB JUMP DIMENSION TEE
Детска маица за кошарка
Код на производ:
(85A374-001)
NIKE

JDB JUMP DIMENSION TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 3- *
 • 4 XS
 • 4- *
 • 5 S
 • 5- *
 • 6 M
 • 7 L
 • 8 XL
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Маицата Nike JORDAN JDB JUMPMAN DIMENSION TEE за момчиња е идеална за час по физичко, секојдневна игра или прошетка низ град. Подетално

Маицата Nike JORDAN JDB JUMPMAN DIMENSION TEE за момчиња е идеална за час по физичко, секојдневна игра или прошетка низ град.

Направена е од исклучително мек и квалитетен материјал, така што ќе им обезбеди максимална удобност на децата.

Инспиративната графика и Jordan деталите ќе ги охрабрат момчињата да ги поместуваат границите секој ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% памук
 • Големо лого Air Jordan на предната страна
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: 85A374-001
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
7
8
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Маицата Nike JORDAN JDB JUMPMAN DIMENSION TEE за момчиња е идеална за час по физичко, секојдневна игра или прошетка низ град.

Направена е од исклучително мек и квалитетен материјал, така што ќе им обезбеди максимална удобност на децата.

Инспиративната графика и Jordan деталите ќе ги охрабрат момчињата да ги поместуваат границите секој ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% памук
 • Големо лого Air Jordan на предната страна
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: 85A374-001
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
7
8
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 857972-E4F
Големини: 2XS - 2-3 год; XS - 3-4 год; S - 4-5 год; M - 5-6 год; L ...
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Помош