Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDG SWEETS & TREATS BOXY PO
JDG SWEETS & TREATS BOXY PO
JDG SWEETS & TREATS BOXY PO
JDG SWEETS & TREATS BOXY PO
JDG SWEETS & TREATS BOXY PO
JDG SWEETS & TREATS BOXY PO
JDG SWEETS & TREATS BOXY PO
JDG SWEETS & TREATS BOXY PO
JDG SWEETS & TREATS BOXY PO
JDG SWEETS & TREATS BOXY PO
Детски дуксер
Код на производ:
(45A407-A0R)
NIKE

JDG SWEETS & TREATS BOXY PO

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г. 64.5–66
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г. 66–69
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г. 69–75
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г. 75–81.5
 • XL 14-15г. 81.5–88.5
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike GIRLS SWEETS AND TREATS PULLOVER HOODIE е lifestyle дуксер со капуљача за девојчиња и е погоден за секоја пригода, од физичко образование, играње во парк, до опуштање дома. Материјалот од кој е направен е толку мек и топол што ќе направи да се чувствувате многу пријатно. Подетално

Nike GIRLS SWEETS AND TREATS PULLOVER HOODIE е lifestyle дуксер со капуљача за девојчиња и е погоден за секоја пригода, од физичко образование, играње во парк, до опуштање дома.

Материјалот од кој е направен е толку мек и топол што ќе направи да се чувствувате многу пријатно.

Пространата капуљача ќе ве заштити од ветер и дожд кога е потребно.

Облечете го Nike GIRLS SWEETS AND TREATS PULLOVER дуксерот со капуљача за девојчиња и почувствувајте удобност и топлина.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Капуљача
 • Лого на Air Jordan на градите
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Долги ракави
 • Состав на материјал: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: розова
 • Код на производ: 45A407-A0R
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike GIRLS SWEETS AND TREATS PULLOVER HOODIE е lifestyle дуксер со капуљача за девојчиња и е погоден за секоја пригода, од физичко образование, играње во парк, до опуштање дома.

Материјалот од кој е направен е толку мек и топол што ќе направи да се чувствувате многу пријатно.

Пространата капуљача ќе ве заштити од ветер и дожд кога е потребно.

Облечете го Nike GIRLS SWEETS AND TREATS PULLOVER дуксерот со капуљача за девојчиња и почувствувајте удобност и топлина.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Капуљача
 • Лого на Air Jordan на градите
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Долги ракави
 • Состав на материјал: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: розова
 • Код на производ: 45A407-A0R
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош