Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DRY ACD21 TRK SUIT K
M NK DRY ACD21 TRK SUIT K
M NK DRY ACD21 TRK SUIT K
M NK DRY ACD21 TRK SUIT K
Машки тренерки
Код на производ:
(CW6131-013)
NIKE

M NK DRY ACD21 TRK SUIT K

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална Цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.353 ДЕН
Заштеда: 1.437 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките фудбалски тренерки Nike Dri-FIT Academy Tracksuit комбинираат функционален дуксер со патент и прилагодлив долен дел, за да можете да тренирате во апсолутен комфор. Подетално

Машките фудбалски тренерки Nike Dri-FIT Academy Tracksuit комбинираат функционален дуксер со патент и прилагодлив долен дел, за да можете да тренирате во апсолутен комфор.

Технологијата на материјалот Dri-FIT апсорбира пот, брзо се суши и ви помага да одржувате чувство на удобност дури и за време на интензивен тренинг.

Деталите од мрежа овозможуваат проток на воздух, додека лесната, растеглива ткаенина ви овозможува да уживате во удобноста.

Спецификации:

• Крој: стандарден крој за удобност

• Еластичен појас за прилагодување

• Џебови со безбедносен патент

• Dri-FIT технологија

• Дозволено перење во машина

• Состав: 100% полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: CW6131-013

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките фудбалски тренерки Nike Dri-FIT Academy Tracksuit комбинираат функционален дуксер со патент и прилагодлив долен дел, за да можете да тренирате во апсолутен комфор.

Технологијата на материјалот Dri-FIT апсорбира пот, брзо се суши и ви помага да одржувате чувство на удобност дури и за време на интензивен тренинг.

Деталите од мрежа овозможуваат проток на воздух, додека лесната, растеглива ткаенина ви овозможува да уживате во удобноста.

Спецификации:

• Крој: стандарден крој за удобност

• Еластичен појас за прилагодување

• Џебови со безбедносен патент

• Dri-FIT технологија

• Дозволено перење во машина

• Состав: 100% полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: CW6131-013

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош