Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW CE PO FT SNL ++
M NSW CE PO FT SNL ++
M NSW CE PO FT SNL ++
M NSW CE PO FT SNL ++
M NSW CE PO FT SNL ++
M NSW CE PO FT SNL ++
M NSW CE PO FT SNL ++
M NSW CE PO FT SNL ++
Машки дуксер
Код на производ:
(CZ9946-383)
NIKE

M NSW CE PO FT SNL ++

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална Цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.832 ДЕН
Заштеда: 958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NSW CE PO FT SNL е машки дуксер со капуљача изработен од меки материјали за поголема удобност во текот на целиот ден. Стандардниот крој ви дава непречена слобода на движење и опуштено чувство. Подетално

Nike M NSW CE PO FT SNL е машки дуксер со капуљача изработен од меки материјали за поголема удобност во текот на целиот ден.

Стандардниот крој ви дава непречена слобода на движење и опуштено чувство.

Капуљачата се прилагодува според вашите потреби и помага да се загреете.

Благодарение на еластичните делови на половината и на ракавите, се спречува несакано движење.

Спецификации:

• Состав: 80% памук, 20% полиестер

• Перење во машина

• Стандарден крој

• Прилагодлива капуљача

• Кенгур џеб

• Шифра на артикл: CZ9946-383

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NSW CE PO FT SNL е машки дуксер со капуљача изработен од меки материјали за поголема удобност во текот на целиот ден.

Стандардниот крој ви дава непречена слобода на движење и опуштено чувство.

Капуљачата се прилагодува според вашите потреби и помага да се загреете.

Благодарение на еластичните делови на половината и на ракавите, се спречува несакано движење.

Спецификации:

• Состав: 80% памук, 20% полиестер

• Перење во машина

• Стандарден крој

• Прилагодлива капуљача

• Кенгур џеб

• Шифра на артикл: CZ9946-383

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ9848-224
Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед ш...
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ9848-010
Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед ш...
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Помош