Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

U NSW TRK SUIT CORE BF
U NSW TRK SUIT CORE BF
U NSW TRK SUIT CORE BF
U NSW TRK SUIT CORE BF
Детски тренерки
Код на производ:
(BV3634-615)
NIKE

U NSW TRK SUIT CORE BF

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 11-12г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Освежете го изгледот со дводелните тренерки Nike B NSW CORE BF TRK SUIT. Дуксер со капуљача што се прицврстува со патент по целата должина и ќе му даде модерен и спортски изглед на теренот или надвор од него. Подетално

Освежете го изгледот со дводелните тренерки Nike B NSW CORE BF TRK SUIT.

Дуксер со капуљача што се прицврстува со патент по целата должина и ќе му даде модерен и спортски изглед на теренот или надвор од него.

Благодарение на стандардниот крој, нема ограничување на движењето.

Долниот дел тренерки има еластични делови на ногавиците и еластичен струк за да ја задржи тренерката на место додека сте во движење.

Во оваа квалитетна тренерка Nike вашето девојче ќе се чувствува пријатно и комфорно во текот на целиот ден.

Спецификации:

· Стандарден крој за опуштено, лесно чувство

· Тренерки за деца на возраст од 8 до 14 години

· Перење во машина

· Материјал: 80% памук, 20% полиестер

· Боја: розова

· Код на производ: BV3634-615

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 11-12г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Освежете го изгледот со дводелните тренерки Nike B NSW CORE BF TRK SUIT.

Дуксер со капуљача што се прицврстува со патент по целата должина и ќе му даде модерен и спортски изглед на теренот или надвор од него.

Благодарение на стандардниот крој, нема ограничување на движењето.

Долниот дел тренерки има еластични делови на ногавиците и еластичен струк за да ја задржи тренерката на место додека сте во движење.

Во оваа квалитетна тренерка Nike вашето девојче ќе се чувствува пријатно и комфорно во текот на целиот ден.

Спецификации:

· Стандарден крој за опуштено, лесно чувство

· Тренерки за деца на возраст од 8 до 14 години

· Перење во машина

· Материјал: 80% памук, 20% полиестер

· Боја: розова

· Код на производ: BV3634-615

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 11-12г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Тренерка DD0324-010
Nike NSW HBR POLY TRACSUIT се тренерки за тинејџери. Совршено лесна и пријатна, оваа тр...
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Тренерка BV3634-093
Тренерките Nike Sportswear за деца се дизајнирани да бидат удобни додека децата играат,...
2.463 ДЕН
Заштеда 35%
3.790 ДЕН
Помош