Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW NIKE AIR FLEECE JGGR
M NSW NIKE AIR FLEECE JGGR
M NSW NIKE AIR FLEECE JGGR
M NSW NIKE AIR FLEECE JGGR
M NSW NIKE AIR FLEECE JGGR
M NSW NIKE AIR FLEECE JGGR
M NSW NIKE AIR FLEECE JGGR
M NSW NIKE AIR FLEECE JGGR
M NSW NIKE AIR FLEECE JGGR
M NSW NIKE AIR FLEECE JGGR
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DC4317-010)
NIKE

M NSW NIKE AIR FLEECE JGGR

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долниот дел тренерки за мажи Nike Air Fleece Joggers ќе ви пружи удобност и комфор на стазата. Има класичен изглед кој никогаш не излегува од мода и кој ќе ви даде урбан изглед. Подетално

Долниот дел тренерки за мажи Nike Air Fleece Joggers ќе ви пружи удобност и комфор на стазата.

Има класичен изглед кој никогаш не излегува од мода и кој ќе ви даде урбан изглед.

Мекиот материјал од кој е направен ќе ви овозможи совршена удобност, мекост и комфор.

Ременот ви овозможува да ја прилагодите ширината како што сакате.

Уживајте во вашата дневна рутина на трчање во овој долен дел тренерки Nike Air Men’s Fleece Joggers.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Странични џебови
 • Логото на Nike Air на левата ногавица
 • Мал џеб на задниот дел
 • Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: DC4317-010
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Долниот дел тренерки за мажи Nike Air Fleece Joggers ќе ви пружи удобност и комфор на стазата.

Има класичен изглед кој никогаш не излегува од мода и кој ќе ви даде урбан изглед.

Мекиот материјал од кој е направен ќе ви овозможи совршена удобност, мекост и комфор.

Ременот ви овозможува да ја прилагодите ширината како што сакате.

Уживајте во вашата дневна рутина на трчање во овој долен дел тренерки Nike Air Men’s Fleece Joggers.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Странични џебови
 • Логото на Nike Air на левата ногавица
 • Мал џеб на задниот дел
 • Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: DC4317-010
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Долниот дел тренерки за мажи Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед...
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Nike TECH FLEECE M JOGGERS е долен дел тренерки за мажи. Оваа тренерка ви дава целодне...
6.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машкиот долен дел тренерки Nike Sportswear е создаден за лесно движење. Класичниот мод...
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Помош