Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FAST 1/2 ZIP W
FAST 1/2 ZIP W
FAST 1/2 ZIP W
FAST 1/2 ZIP W
FAST 1/2 ZIP W
FAST 1/2 ZIP W
FAST 1/2 ZIP W
FAST 1/2 ZIP W
FAST 1/2 ZIP W
FAST 1/2 ZIP W
Женска јакна
Код на производ:
(GK5158)
adidas

FAST 1/2 ZIP W

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
4.588 ДЕН
Моментална Цена
4.588 ДЕН
Цена со попуст
3.212 ДЕН
Заштеда: 1.376 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FAST PRIMEBLUE 1/2 ZIP JACKET е женска јакна за трчање што ви овозможува да трчате кога времето надвор и не е идеално. Оваа јакна е водоотпорна, така што дождот нема да ве вознемирува. Подетално

adidas FAST PRIMEBLUE 1/2 ZIP JACKET е женска јакна за трчање што ви овозможува да трчате кога времето надвор и не е идеално.

Оваа јакна е водоотпорна, така што дождот нема да ве вознемирува.

Јакната е изработена од рефлектирачки материјал, така што ќе бидете видливи рано наутро и доцна навечер.

Не дозволувајте времето да ги уништи вашите планови. Излезете на патеката во женската јакна за трчање adidas FAST PRIMEBLUE 1/2 ZIP JACKET.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Патент до средината на предниот дел
 • Водоотпорен материјал
 • Рефлексивни детали
 • Логото на adidas на градите
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна, сива
 • Код на производ: GK5158
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas FAST PRIMEBLUE 1/2 ZIP JACKET е женска јакна за трчање што ви овозможува да трчате кога времето надвор и не е идеално.

Оваа јакна е водоотпорна, така што дождот нема да ве вознемирува.

Јакната е изработена од рефлектирачки материјал, така што ќе бидете видливи рано наутро и доцна навечер.

Не дозволувајте времето да ги уништи вашите планови. Излезете на патеката во женската јакна за трчање adidas FAST PRIMEBLUE 1/2 ZIP JACKET.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Патент до средината на предниот дел
 • Водоотпорен материјал
 • Рефлексивни детали
 • Логото на adidas на градите
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна, сива
 • Код на производ: GK5158
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна GN2726
adidas MARATON TRANSLUCENT JACKET е женска спортска јакна за трчање. Удобна е и лесна ...
4.332 ДЕН
Заштеда 30%
6.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна GN2725
adidas MARATON TRANSLUCENT JACKET е женска спортска јакна за трчање. Удобна е и лесна ...
4.332 ДЕН
Заштеда 30%
6.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FM6928
adidas OWN THE RUN WIND JACKET HOODED WOMEN е женска јакна која ќе ве заштити од лоши в...
2.710 ДЕН
Заштеда 20%
3.388 ДЕН
Помош