Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW CLUB PO BB HOODIE HOA
M NSW CLUB PO BB HOODIE HOA
M NSW CLUB PO BB HOODIE HOA
M NSW CLUB PO BB HOODIE HOA
M NSW CLUB PO BB HOODIE HOA
M NSW CLUB PO BB HOODIE HOA
M NSW CLUB PO BB HOODIE HOA
M NSW CLUB PO BB HOODIE HOA
Машки дуксер
Код на производ:
(DA0061-657)
NIKE

M NSW CLUB PO BB HOODIE HOA

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот дуксер со капуљача Nike Sports Club Club Fleece Hoodie го надополнува класичниот стил со разигран принт. Меката и мазна ткаенина ви дава чувство на мекост и удобност. Подетално

Машкиот дуксер со капуљача Nike Sports Club Club Fleece Hoodie го надополнува класичниот стил со разигран принт.

Меката и мазна ткаенина ви дава чувство на мекост и удобност.

Капуљачата може да ја прилагодите според вашите потреби, а еластичниот дел на ракавите и околу струкот го одржува вашето тело топло.

Спецификации:

 • Модел: Стандарден крој за опуштено, лесно чувство
 • Прилагодлива капуљача
 • Перење во машина
 • Основен материјал: 80% памук / 20% полиестер
 • Материјал за обложување на капуљача: 100% памук
 • Боја: Бела, Црна, Црвена
 • Шифра на артикл: DA0061-657
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машкиот дуксер со капуљача Nike Sports Club Club Fleece Hoodie го надополнува класичниот стил со разигран принт.

Меката и мазна ткаенина ви дава чувство на мекост и удобност.

Капуљачата може да ја прилагодите според вашите потреби, а еластичниот дел на ракавите и околу струкот го одржува вашето тело топло.

Спецификации:

 • Модел: Стандарден крој за опуштено, лесно чувство
 • Прилагодлива капуљача
 • Перење во машина
 • Основен материјал: 80% памук / 20% полиестер
 • Материјал за обложување на капуљача: 100% памук
 • Боја: Бела, Црна, Црвена
 • Шифра на артикл: DA0061-657
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ9848-224
Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед ш...
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ9848-010
Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед ш...
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Помош