Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TECH BOS B
TECH BOS B
TECH BOS B
TECH BOS B
TECH BOS B
TECH BOS B
TECH BOS B
TECH BOS B
TECH BOS B
TECH BOS B
Детска маица
Код на производ:
(GJ6507)
adidas

TECH BOS B

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот.Овие попусти не може да се комбинираат со попусти од други промоции. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална Цена
1.188 ДЕН
Моментална Цена
1.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TECH BOS B е многу удобна и лесна детска маица. Направена е од мек памук кој дава чувство на удобност. Подетално

adidas TECH BOS B е многу удобна и лесна детска маица.

Направена е од мек памук кој дава чувство на удобност.

Дизајнот со необична графика ќе го привлече вниманието и ќе се вклопи во секоја кул комбинација на облека.

Оваа маица е одличен избор за секојдневно носење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Состав: 100% памук

• Дозволено перење во машина

• Прикажана боја: Црна

• Шифра на артикл: GJ6507

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TECH BOS B е многу удобна и лесна детска маица.

Направена е од мек памук кој дава чувство на удобност.

Дизајнот со необична графика ќе го привлече вниманието и ќе се вклопи во секоја кул комбинација на облека.

Оваа маица е одличен избор за секојдневно носење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Состав: 100% памук

• Дозволено перење во машина

• Прикажана боја: Црна

• Шифра на артикл: GJ6507

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош