Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKG G NSW LEG A SEE LEGGING
NKG G NSW LEG A SEE LEGGING
NKG G NSW LEG A SEE LEGGING
NKG G NSW LEG A SEE LEGGING
NKG G NSW LEG A SEE LEGGING
NKG G NSW LEG A SEE LEGGING
NKG G NSW LEG A SEE LEGGING
NKG G NSW LEG A SEE LEGGING
Детски хеланки
Код на производ:
(26C723-023)
NIKE

NKG G NSW LEG A SEE LEGGING

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Цена со попуст
712 ДЕН
Заштеда: 178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2T 18-24м
  • 3T 2-3г.
  • 4T 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Toddler Leggings се хеланки за девојчиња дизајнирани со цел да обезбедат удобност секој активен ден. Подетално

Nike Sportswear Toddler Leggings се хеланки за девојчиња дизајнирани со цел да обезбедат удобност секој активен ден.

Без оглед на стилот, овие детски хеланки ќе ѝ дадат на секоја комбинација суптилен спортски изглед благодарение на контрастното лого на Nike.

Меката памучна ткаенина со висока содржина на еластин ќе им даде совршена удобност и слобода на движење.

Спецификации:

• Прилагодлив тесен крој

• Just Do It натпис

• Дозволено перење во машина

• Состав: 94% памук, 6% еластин

• Боја: црна

• Код на производ: 26C723-023

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 18-24м
3T 2-3г.
4T 3-4г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Toddler Leggings се хеланки за девојчиња дизајнирани со цел да обезбедат удобност секој активен ден.

Без оглед на стилот, овие детски хеланки ќе ѝ дадат на секоја комбинација суптилен спортски изглед благодарение на контрастното лого на Nike.

Меката памучна ткаенина со висока содржина на еластин ќе им даде совршена удобност и слобода на движење.

Спецификации:

• Прилагодлив тесен крој

• Just Do It натпис

• Дозволено перење во машина

• Состав: 94% памук, 6% еластин

• Боја: црна

• Код на производ: 26C723-023

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 18-24м
3T 2-3г.
4T 3-4г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош