Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB AJ INSTINCT TEE
JDB AJ INSTINCT TEE
JDB AJ INSTINCT TEE
JDB AJ INSTINCT TEE
Детска маица
Код на производ:
(85A435-GEH)
NIKE

JDB AJ INSTINCT TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 4 XS
 • 5 S
 • 6 M
 • 7 L
 • 8 XL
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Kids JDB AJ INSTINCT TEE е детска унисекс маица што може да се носи во секоја пригода и со секаква комбинација на облека. Подетално

Nike Jordan Kids JDB AJ INSTINCT TEE е детска унисекс маица што може да се носи во секоја пригода и со секаква комбинација на облека.

Оваа маица е изработена од најквалитетен памук што ќе им обезбеди удобност на децата во текот на целиот ден.

Оваа маица може да се носи на тренинг, на училиште или на излегување со пријателите.

Одличната графика и логото на Nike Air на градите дава спортски изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Кратки ракави

• Состав на материјал: 100% памук

• Боја: црна

• Шифра на артикл: 85A435-GEH

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan Kids JDB AJ INSTINCT TEE е детска унисекс маица што може да се носи во секоја пригода и со секаква комбинација на облека.

Оваа маица е изработена од најквалитетен памук што ќе им обезбеди удобност на децата во текот на целиот ден.

Оваа маица може да се носи на тренинг, на училиште или на излегување со пријателите.

Одличната графика и логото на Nike Air на градите дава спортски изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Кратки ракави

• Состав на материјал: 100% памук

• Боја: црна

• Шифра на артикл: 85A435-GEH

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95A137-023
Големини: XS - 6-8 год; S - 8-10 год; M - 10-12 год; L - 12-13 год; ...
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Помош