Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DRY SHORT 5.0
M NK DRY SHORT 5.0
M NK DRY SHORT 5.0
M NK DRY SHORT 5.0
Машки шорцеви за фудбал
Код на производ:
(CJ2007-301)
NIKE

M NK DRY SHORT 5.0

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NK DF KNIT SHORT TRININ се машки шорцеви инспирирани од фудбалот. Подеднакво се удобни и лесни за тренирање и одење. Подетално

Nike M NK DF KNIT SHORT TRININ се машки шорцеви инспирирани од фудбалот.

Подеднакво се удобни и лесни за тренирање и одење.

Благодарение на технологијата Dri-FIT, ќе останете суви и удобни.

Има едноставен крој и лесно се вклопува со друга спортска облека.

Во овие пријатни машки шорцеви лесно ќе бидете насочени кон вашите спортски цели.

 

Спецификации:

 

• Машки шорцеви

• Џебови

• Технологија Dri-FIT

• Еластична лента на струкот

• Состав: 100% полиестер

• Боја: сина

• Шифра на артикл: CJ2007-301

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NK DF KNIT SHORT TRININ се машки шорцеви инспирирани од фудбалот.

Подеднакво се удобни и лесни за тренирање и одење.

Благодарение на технологијата Dri-FIT, ќе останете суви и удобни.

Има едноставен крој и лесно се вклопува со друга спортска облека.

Во овие пријатни машки шорцеви лесно ќе бидете насочени кон вашите спортски цели.

 

Спецификации:

 

• Машки шорцеви

• Џебови

• Технологија Dri-FIT

• Еластична лента на струкот

• Состав: 100% полиестер

• Боја: сина

• Шифра на артикл: CJ2007-301

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви CZ7710-689
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Шорцеви CW6107-100
1.182 ДЕН
Заштеда 15%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви CZ2582-010
Nike YOGA DRI-FIT се машки шорцеви за тренинг со обликуван висок струк и нетранспарентн...
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Помош