Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKB ELECTRIC GRID NIKE TEE
NKB ELECTRIC GRID NIKE TEE
NKB ELECTRIC GRID NIKE TEE
NKB ELECTRIC GRID NIKE TEE
Детска маица
Код на производ:
(86H416-001)
NIKE

NKB ELECTRIC GRID NIKE TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 3- *
 • 4 XS 53-56
 • 4- *
 • 5 S 56-59
 • 5- *
 • 6 M 59-61
 • 7 L 61-63
 • 8 XL
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike NKB ELECTRIC GRID NIKE TEE е машка маица што може да се носи во секоја пригода и со секоја комбинација на облека. Подетално

Nike NKB ELECTRIC GRID NIKE TEE е машка маица што може да се носи во секоја пригода и со секоја комбинација на облека.

Оваа маица е изработена од најквалитетен памук, што ќе обезбеди удобност во текот на целиот ден.

Оваа маица може да се носи на тренинг, училиште или на излегување со другарите.

Големото лого на Nike Flight дава спортски изглед.

Уживајте во исклучителна удобност со Nike NKB ELECTRIC GRID NIKE TEE lifestyle маицата за момчиња.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Лого Nike на градите

• Кратки ракави

• Состав на материјал: 100% памук

• Боја: Бела

• Код на производ: 86H416-001

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike NKB ELECTRIC GRID NIKE TEE е машка маица што може да се носи во секоја пригода и со секоја комбинација на облека.

Оваа маица е изработена од најквалитетен памук, што ќе обезбеди удобност во текот на целиот ден.

Оваа маица може да се носи на тренинг, училиште или на излегување со другарите.

Големото лого на Nike Flight дава спортски изглед.

Уживајте во исклучителна удобност со Nike NKB ELECTRIC GRID NIKE TEE lifestyle маицата за момчиња.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Лого Nike на градите

• Кратки ракави

• Состав на материјал: 100% памук

• Боја: Бела

• Код на производ: 86H416-001

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 86H613-001
Nike EXPLODED AIR MAX TEE е детска lifestyle маица што може да се носи во секоја пригод...
872 ДЕН
Заштеда 20%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 867065-001
Nike Futura е секојдневна детска маица со класичен изглед. Направена е од мека, лесна ...
712 ДЕН
Заштеда 20%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 86H613-M19
Nike EXPLODED AIR MAX TEE е детска lifestyle маица што може да се носи во секоја пригод...
654 ДЕН
Заштеда 40%
1.090 ДЕН
Помош