Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB SPACE GLITCH PO SET
JDB SPACE GLITCH PO SET
JDB SPACE GLITCH PO SET
JDB SPACE GLITCH PO SET
Тренерки за бебиња
Код на производ:
(75A474-K25)
NIKE

JDB SPACE GLITCH PO SET

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 1-2 г.
 • 3T 2-3 г.
 • 4T 3-4 г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JORDAN SPACE GLITCH PO SET се тренерки за бебиња со препознатлив изглед на овој познат бренд. Комплетот се состои од дуксер со капуљача и долен дел тренерки со растеглив појас и еластични делови на ногавиците. Подетално

JORDAN SPACE GLITCH PO SET се тренерки за бебиња со препознатлив изглед на овој познат бренд.

Комплетот се состои од дуксер со капуљача и долен дел тренерки со растеглив појас и еластични делови на ногавиците.

Доминантното лого Jumpman ве прави автентични и препознатливи каде и да се појавите со најмладиот член на вашето семејство.

Меката ткаенина богата со памук ќе им овозможи пријатно чувство и удобност на младите надежи на тимот на Jordan, без оглед на динамиката на нивниот ден.

Од првиот ден нека се знае кој го диктира стилот на улиците низ градот со бебешкиот сет JORDAN SPACE GLITCH PO SET.

Спецификации:

 • Тренерки за бебиња (момчиња) - lifestyle
 • Дуксер со капуљача
 • Лого Jumpman
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: Црна, Бела
 • Код на производ: 75A474-K25
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T
3T
4T

Остави коментар

Trenutno nema komentara

JORDAN SPACE GLITCH PO SET се тренерки за бебиња со препознатлив изглед на овој познат бренд.

Комплетот се состои од дуксер со капуљача и долен дел тренерки со растеглив појас и еластични делови на ногавиците.

Доминантното лого Jumpman ве прави автентични и препознатливи каде и да се појавите со најмладиот член на вашето семејство.

Меката ткаенина богата со памук ќе им овозможи пријатно чувство и удобност на младите надежи на тимот на Jordan, без оглед на динамиката на нивниот ден.

Од првиот ден нека се знае кој го диктира стилот на улиците низ градот со бебешкиот сет JORDAN SPACE GLITCH PO SET.

Спецификации:

 • Тренерки за бебиња (момчиња) - lifestyle
 • Дуксер со капуљача
 • Лого Jumpman
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: Црна, Бела
 • Код на производ: 75A474-K25
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T
3T
4T

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 65A055-023
Nike JORDAN LEGACY OF SPORT FLEECE SET се тренерки за момчиња кои ќе им обезбеди целодн...
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Помош