Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M J JUMPMAN AIR FLC SHORT
M J JUMPMAN AIR FLC SHORT
M J JUMPMAN AIR FLC SHORT
M J JUMPMAN AIR FLC SHORT
M J JUMPMAN AIR FLC SHORT
M J JUMPMAN AIR FLC SHORT
M J JUMPMAN AIR FLC SHORT
M J JUMPMAN AIR FLC SHORT
M J JUMPMAN AIR FLC SHORT
M J JUMPMAN AIR FLC SHORT
Машки шорцеви
Код на производ:
(CK6707-091)
NIKE

M J JUMPMAN AIR FLC SHORT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Секој пат кога ќе помислите на Jordan, мислите на најдобрите моменти во историјата на кошарката и ликот и делото на една од најголемите NBA ѕвезди. Исто е чувството кога ги носите шорцеви Nike Jumpman Air од колекцијата Jordan, што сведочи за висококвалитетниот и автентичен спортски стил. Подетално

Секој пат кога ќе помислите на Jordan, мислите на најдобрите моменти во историјата на кошарката и ликот и делото на една од најголемите NBA ѕвезди.

Исто е чувството кога ги носите шорцеви Nike Jumpman Air од колекцијата Jordan, што сведочи за висококвалитетниот и автентичен спортски стил.

Прифатете го чувството на супериорна удобност овозможена од мека, фина ткаенина со висока содржина на памук.

Комбинацијата на лесен комфор и топлина е совршен избор за секојдневни активности.

Чувствувајте се како sвезда додека гордо шетате низ градот во шорцевите Jordan Jumpman Air.

Спецификации:

 • Крој: стандарден Jordan крој
 • Дизајн Jumpman на левата нога
 • Еластична лента за прилагодување
 • Странични џебови
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: Сива / Црна
 • Код на производ: CK6707-091
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Секој пат кога ќе помислите на Jordan, мислите на најдобрите моменти во историјата на кошарката и ликот и делото на една од најголемите NBA ѕвезди.

Исто е чувството кога ги носите шорцеви Nike Jumpman Air од колекцијата Jordan, што сведочи за висококвалитетниот и автентичен спортски стил.

Прифатете го чувството на супериорна удобност овозможена од мека, фина ткаенина со висока содржина на памук.

Комбинацијата на лесен комфор и топлина е совршен избор за секојдневни активности.

Чувствувајте се како sвезда додека гордо шетате низ градот во шорцевите Jordan Jumpman Air.

Спецификации:

 • Крој: стандарден Jordan крој
 • Дизајн Jumpman на левата нога
 • Еластична лента за прилагодување
 • Странични џебови
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: Сива / Црна
 • Код на производ: CK6707-091
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош