Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W ST PANT
W ST PANT
W ST PANT
W ST PANT
W ST PANT
W ST PANT
W ST PANT
W ST PANT
W ST PANT
W ST PANT
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(GL9475)
adidas

W ST PANT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долниот дел женски тренерки SPORTSWEAR DOUBLEKNIT 7/8 PANTS има препознатлив спортски adidas изглед. Мекиот и топол материјал од кој е направен дава големо чувство на удобност. Подетално

Долниот дел женски тренерки SPORTSWEAR DOUBLEKNIT 7/8 PANTS има препознатлив спортски adidas изглед.

Мекиот и топол материјал од кој е направен дава големо чувство на удобност.

Овој производ е направен од рециклирани материјали, како дел од нашата иницијатива да го намалиме пластичниот отпад.

Спецификации:

 • Модел: regular fit
 • Прилагодлива еластична лента на струкот
 • Странични џебови
 • Trefoil лого на adidas
 • Материјал: 81% памук, 11% рециклиран полиестер, 8% еластин
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: GL9475
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Долниот дел женски тренерки SPORTSWEAR DOUBLEKNIT 7/8 PANTS има препознатлив спортски adidas изглед.

Мекиот и топол материјал од кој е направен дава големо чувство на удобност.

Овој производ е направен од рециклирани материјали, како дел од нашата иницијатива да го намалиме пластичниот отпад.

Спецификации:

 • Модел: regular fit
 • Прилагодлива еластична лента на струкот
 • Странични џебови
 • Trefoil лого на adidas
 • Материјал: 81% памук, 11% рециклиран полиестер, 8% еластин
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: GL9475
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Долниот дел тренерки adidas PRIMEBLUE е одличен модел за вашите секојдневни спортски ак...
3.430 ДЕН
Заштеда 20%
4.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas W LIN T C PT е женски долен дел тренерки за секојдневно носење. Дизајнот е инспи...
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS PANTS е долен дел женски тренерки кој има препознатлив спортски изгле...
2.230 ДЕН
Заштеда 20%
2.788 ДЕН
Помош