Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW SB CREW
M NSW SB CREW
M NSW SB CREW
M NSW SB CREW
M NSW SB CREW
M NSW SB CREW
M NSW SB CREW
M NSW SB CREW
Машки дуксер
Код на производ:
(DA0683-010)
NIKE

M NSW SB CREW

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Modern Essentials е машки дуксер во кој ќе се чувствувате пријатно во текот на целиот ден. Дуксерот е направен од мек француски фротир кој дава меко и удобно чувство. Подетално

Nike Sportswear Modern Essentials е машки дуксер во кој ќе се чувствувате пријатно во текот на целиот ден.

Дуксерот е направен од мек француски фротир кој дава меко и удобно чувство.

Атрактивниот дизајн е инспириран од спортскиот дух.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Материјал: 71% памук, 29% полиестер

• Перење во машина

• Прикажана боја: сива

• Шифра на артикл: DA0683-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Modern Essentials е машки дуксер во кој ќе се чувствувате пријатно во текот на целиот ден.

Дуксерот е направен од мек француски фротир кој дава меко и удобно чувство.

Атрактивниот дизајн е инспириран од спортскиот дух.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Материјал: 71% памук, 29% полиестер

• Перење во машина

• Прикажана боја: сива

• Шифра на артикл: DA0683-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ9848-224
Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед ш...
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ9848-010
Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед ш...
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Помош