Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M REC LG T
M REC LG T
M REC LG T
M REC LG T
M REC LG T
M REC LG T
M REC LG T
M REC LG T
M REC LG T
M REC LG T
Машка маица
Код на производ:
(GL3697)
adidas

M REC LG T

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas M REC LG T е машка маица за секој ден. Класичниот спортски дизајн е надополнет со логото на adidas Badge of Sport над градите. Подетално

adidas M REC LG T е машка маица за секој ден.

Класичниот спортски дизајн е надополнет со логото на adidas Badge of Sport над градите.

Совршено мекиот памук ќе ви даде пријатно чувство во текот на целиот ден.

Овој производ е направен делумно од рециклирани материјали, што е дел од иницијативата на adidas за заштита на животната средина.

Изразете го вашиот секојдневен спортски стил во оваа машка маица со кратки ракави.

Спецификации:

• Машка маица - lifestyle

• Кратки ракави

• Логото на adidas Badge of Sport

• Состав: 70% памук, 30% рециклиран памук

• Боја: Бела

• Шифра на артикл: GL3697

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas M REC LG T е машка маица за секој ден.

Класичниот спортски дизајн е надополнет со логото на adidas Badge of Sport над градите.

Совршено мекиот памук ќе ви даде пријатно чувство во текот на целиот ден.

Овој производ е направен делумно од рециклирани материјали, што е дел од иницијативата на adidas за заштита на животната средина.

Изразете го вашиот секојдневен спортски стил во оваа машка маица со кратки ракави.

Спецификации:

• Машка маица - lifestyle

• Кратки ракави

• Логото на adidas Badge of Sport

• Состав: 70% памук, 30% рециклиран памук

• Боја: Бела

• Шифра на артикл: GL3697

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GN6838
adidas Athletics Graphic е машка маица со кратки ракави за секој ден со camo вибрација....
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Помош