Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W ZNE HD
W ZNE HD
W ZNE HD
W ZNE HD
W ZNE HD
W ZNE HD
W ZNE HD
W ZNE HD
W ZNE HD
W ZNE HD
Женски дуксер – тренинг
Код на производ:
(GP3500)
adidas

W ZNE HD

Претходна цена
6.288 ДЕН
Моментална Цена
6.288 ДЕН
Моментална Цена
6.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Z.N.E. Hoodie е женски горен дел тренерка со препознатлив adidas изглед. Овој дуксер е одличен избор за секаков вид тренинг - од трчање, тенис, до теретана. Подетално

adidas Z.N.E. Hoodie е женски горен дел тренерка со препознатлив adidas изглед.

Овој дуксер е одличен избор за секаков вид тренинг - од трчање, тенис, до теретана.

Ткаенината е со голем процент на памук, во комбинација со модерен дизајн и спортска функционалност.

Фокусирајте се на вежбањето, без одвлекување на вниманието.

Спецификации:

 • Прилагодлива капуљача

 • Странични џебови со патент

 • Лого на adidas

 • Состав: 60% памук, 40% рециклиран полиестер

 • Боја: зелена

 • Шифра на артикл: GP3500

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Z.N.E. Hoodie е женски горен дел тренерка со препознатлив adidas изглед.

Овој дуксер е одличен избор за секаков вид тренинг - од трчање, тенис, до теретана.

Ткаенината е со голем процент на памук, во комбинација со модерен дизајн и спортска функционалност.

Фокусирајте се на вежбањето, без одвлекување на вниманието.

Спецификации:

 • Прилагодлива капуљача

 • Странични џебови со патент

 • Лого на adidas

 • Состав: 60% памук, 40% рециклиран полиестер

 • Боја: зелена

 • Шифра на артикл: GP3500

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GJ5419
Womens Branded Icons 3S Full-Zip Hoodie е женски дуксер со капуљача со класичен спортск...
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GU0410
adidas ESSENTIALS LOGO COLORBLOCK CROPPED HOODIE е женски дуксер од колекцијата Essenti...
3.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GU0411
adidas ESSENTIALS LOGO COLORBLOCK CROPPED HOODIE е женски дуксер од колекцијата Essenti...
3.388 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""