Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
Машки дуксер
Код на производ:
(CU4455-410)
NIKE

M NSW MODERN HOODIE FZ FLC

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална Цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
3.818 ДЕН
Заштеда: 1.272 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Modern Hoodie е машки дуксер со капуљача кој комбинира класичен спортски стил со модерни технологии за производство. Подетално

Nike Sportswear Modern Hoodie е машки дуксер со капуљача кој комбинира класичен спортски стил со модерни технологии за производство.

Поради исклучително издржливиот, двојно плетен материјал од кој е направен, тој е совршен избор за постудените денови кога ви треба поголема удобност и топлина.

Ткаенината со висок процент на памук во својот состав обезбедува совршено чувство на удобност при контакт со кожата.

Капуљачата со прилагодливи врвки и широки еластични делови на ракавите и половината ви овозможуваат дополнителна заштита.

Спецификации:

 • Стандарден крој за поголема удобност

 • Состав: 71% памук, 29% полиестер

 • Боја: темносина / бела

 • Шифра на артикл: CU4455-410

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Modern Hoodie е машки дуксер со капуљача кој комбинира класичен спортски стил со модерни технологии за производство.

Поради исклучително издржливиот, двојно плетен материјал од кој е направен, тој е совршен избор за постудените денови кога ви треба поголема удобност и топлина.

Ткаенината со висок процент на памук во својот состав обезбедува совршено чувство на удобност при контакт со кожата.

Капуљачата со прилагодливи врвки и широки еластични делови на ракавите и половината ви овозможуваат дополнителна заштита.

Спецификации:

 • Стандарден крој за поголема удобност

 • Состав: 71% памук, 29% полиестер

 • Боја: темносина / бела

 • Шифра на артикл: CU4455-410

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 928703-451
3.392 ДЕН
Заштеда 15%
3.990 ДЕН
Помош