Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W CB LIN T
W CB LIN T
W CB LIN T
W CB LIN T
W CB LIN T
W CB LIN T
W CB LIN T
W CB LIN T
W CB LIN T
W CB LIN T
Женска маица
Код на производ:
(GL1447)
adidas

W CB LIN T

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.520 ДЕН
Заштеда: 268 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Спортот е животен стил и тоа најдобро го покажува женската маица adidas ESSENTIALS T-SHIRT. Карактеристичните adidas линии, контрастните бои и опуштениот крој даваат спортска нота на вашиот изглед. Подетално

Спортот е животен стил и тоа најдобро го покажува женската маица adidas ESSENTIALS T-SHIRT.

Карактеристичните adidas линии, контрастните бои и опуштениот крој даваат спортска нота на вашиот изглед.

Пријатната памучна ткаенина и едноставен дизајн овозможуваат секојдневно носење и лесно вклопување со остатокот од гардеробата.

Спецификации:

• Модел: Стандарден крој

• Кратки ракави

• Кружно деколте

• Материјал: 100% памук

• Боја: Розова / Бела

• Шифра на артикл: GL1447

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Спортот е животен стил и тоа најдобро го покажува женската маица adidas ESSENTIALS T-SHIRT.

Карактеристичните adidas линии, контрастните бои и опуштениот крој даваат спортска нота на вашиот изглед.

Пријатната памучна ткаенина и едноставен дизајн овозможуваат секојдневно носење и лесно вклопување со остатокот од гардеробата.

Спецификации:

• Модел: Стандарден крој

• Кратки ракави

• Кружно деколте

• Материјал: 100% памук

• Боја: Розова / Бела

• Шифра на артикл: GL1447

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош