Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M FI GFX TEE
M FI GFX TEE
M FI GFX TEE
M FI GFX TEE
M FI GFX TEE
M FI GFX TEE
M FI GFX TEE
M FI GFX TEE
M FI GFX TEE
M FI GFX TEE
Машка маица
Код на производ:
(GM6367)
adidas

M FI GFX TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.520 ДЕН
Заштеда: 268 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas M FI GFX TEE е класична adidas машка маица за секој ден. Квалитетниот памучен материјал ќе ви ја даде посакуваната удобност. Подетално

adidas M FI GFX TEE е класична adidas машка маица за секој ден.

Квалитетниот памучен материјал ќе ви ја даде посакуваната удобност.

Овој производ е дел од напорите што ги прави adidas за подобрување на одржливоста на фармите за памук и намалување на загадувањето со пластичен отпад.

Машката маица на adidas M FI GFX TEE е совршена за љубителите на едноставниот, минималистички стил.

Спецификации:

• Машка маица

• Кратки ракави

• Состав: 100% памук

• Боја: бела

• Шифра на артикл: GM6367

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas M FI GFX TEE е класична adidas машка маица за секој ден.

Квалитетниот памучен материјал ќе ви ја даде посакуваната удобност.

Овој производ е дел од напорите што ги прави adidas за подобрување на одржливоста на фармите за памук и намалување на загадувањето со пластичен отпад.

Машката маица на adidas M FI GFX TEE е совршена за љубителите на едноставниот, минималистички стил.

Спецификации:

• Машка маица

• Кратки ракави

• Состав: 100% памук

• Боја: бела

• Шифра на артикл: GM6367

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош