Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FL 3BAR CAMO FZ
FL 3BAR CAMO FZ
FL 3BAR CAMO FZ
FL 3BAR CAMO FZ
FL 3BAR CAMO FZ
FL 3BAR CAMO FZ
FL 3BAR CAMO FZ
FL 3BAR CAMO FZ
FL 3BAR CAMO FZ
FL 3BAR CAMO FZ
FL 3BAR CAMO FZ
FL 3BAR CAMO FZ
Машки дуксер
Код на производ:
(GL8926)
adidas

FL 3BAR CAMO FZ

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
4.588 ДЕН
Моментална Цена
4.588 ДЕН
Цена со попуст
3.670 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Започнете го вашиот тренинг или рекреација во машкиот дуксер со капуљача adidas FREELIFT 3 BAR TRAINING HOODIE CAMO. Подетално

Започнете го вашиот тренинг или рекреација во машкиот дуксер со капуљача adidas FREELIFT 3 BAR TRAINING HOODIE CAMO.

Со атрактивниот дизајн на овој дуксер ќе изгледате урбано во секоја прилика.

Лесната ткаенина дава целосна слобода на движење и ја апсорбира влагата за да останете суви.

Страничните џебови се идеални за гаџети, особено ако сакате да ја слушате омилената музика за време на тренингот.

Овој adidas дуксер е изработен од Primegreen материјал, од рециклирани материјали со високи перформанси.

Спецификации:

 • Модел: Regular fit

 • Патент по целата должина

 • Странични џебови

 • Рециклиран материјал Primegreen со високи перформанси

 • Материјал: 87% рециклиран полиестер, 13% еластин

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GL8926

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Започнете го вашиот тренинг или рекреација во машкиот дуксер со капуљача adidas FREELIFT 3 BAR TRAINING HOODIE CAMO.

Со атрактивниот дизајн на овој дуксер ќе изгледате урбано во секоја прилика.

Лесната ткаенина дава целосна слобода на движење и ја апсорбира влагата за да останете суви.

Страничните џебови се идеални за гаџети, особено ако сакате да ја слушате омилената музика за време на тренингот.

Овој adidas дуксер е изработен од Primegreen материјал, од рециклирани материјали со високи перформанси.

Спецификации:

 • Модел: Regular fit

 • Патент по целата должина

 • Странични џебови

 • Рециклиран материјал Primegreen со високи перформанси

 • Материјал: 87% рециклиран полиестер, 13% еластин

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GL8926

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD5503
adidas Mens Esssentials Colour block Hooded Tracktop е машки дуксер со капуљача и впеча...
2.582 ДЕН
Заштеда 30%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD5458
adidas Mens Essentials Comfort Hooded Tracktop е машки дуксер со капуљача за секој ден....
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD5476
adidas Mens Essentials Hooded Sweatshirt е машки дуксер со капуљача кој е истовремено и...
2.202 ДЕН
Заштеда 35%
3.388 ДЕН
Помош