Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK DRY TANK DFC ICON CLASH
W NK DRY TANK DFC ICON CLASH
W NK DRY TANK DFC ICON CLASH
W NK DRY TANK DFC ICON CLASH
W NK DRY TANK DFC ICON CLASH
W NK DRY TANK DFC ICON CLASH
W NK DRY TANK DFC ICON CLASH
W NK DRY TANK DFC ICON CLASH
W NK DRY TANK DFC ICON CLASH
W NK DRY TANK DFC ICON CLASH
Женска маица
Код на производ:
(DB9799-447)
NIKE

W NK DRY TANK DFC ICON CLASH

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.437 ДЕН
Заштеда: 253 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NK DRY TANK DFC ICON CLASH е женска маица без ракави за вежбање. Кројот е асиметричен, пократок напред и подолг позади. Поради мешавината на материјали, оваа маица е многу пријатна за носење. Подетално

Nike W NK DRY TANK DFC ICON CLASH е женска маица без ракави за вежбање.

Кројот е асиметричен, пократок напред и подолг позади.

Поради мешавината на материјали, оваа маица е многу пријатна за носење.

Dri-FIT технологијата ја отстранува потта и прави да се чувствувате пријатно.

Големиот Swoosh знак ве мотивира да се насочувате кон нови спортски цели.

Во оваа удобна женска маица за вежбање полесно ќе постигнувате добри резултати.

Спецификации:

• Женска маица без ракави

• Асиметричен крој

• Технологија Dri-FIT

• Состав: 57% памук, 43% полиестер

• Боја: сина

• Шифра на артикл: DB9799-447

Карактеристика Вредност
Категорија Топ
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NK DRY TANK DFC ICON CLASH е женска маица без ракави за вежбање.

Кројот е асиметричен, пократок напред и подолг позади.

Поради мешавината на материјали, оваа маица е многу пријатна за носење.

Dri-FIT технологијата ја отстранува потта и прави да се чувствувате пријатно.

Големиот Swoosh знак ве мотивира да се насочувате кон нови спортски цели.

Во оваа удобна женска маица за вежбање полесно ќе постигнувате добри резултати.

Спецификации:

• Женска маица без ракави

• Асиметричен крој

• Технологија Dri-FIT

• Состав: 57% памук, 43% полиестер

• Боја: сина

• Шифра на артикл: DB9799-447

Карактеристика Вредност
Категорија Топ
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топ 832056-367
956 ДЕН
Заштеда 60%
2.390 ДЕН
Помош