Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK RUN DVN EPC FSTR TGHT 7_8
W NK RUN DVN EPC FSTR TGHT 7_8
W NK RUN DVN EPC FSTR TGHT 7_8
W NK RUN DVN EPC FSTR TGHT 7_8
W NK RUN DVN EPC FSTR TGHT 7_8
W NK RUN DVN EPC FSTR TGHT 7_8
W NK RUN DVN EPC FSTR TGHT 7_8
W NK RUN DVN EPC FSTR TGHT 7_8
Женски хеланки за трчање
Код на производ:
(CZ9236-010)
NIKE

W NK RUN DVN EPC FSTR TGHT 7_8

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална Цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
3.563 ДЕН
Заштеда: 1.527 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Epic Faster Run Division Women 7/8 Runing Leggings се хеланки кои ќе ви ја дадат самодовербата која ви е потребна на патеката. Подетално

Nike Epic Faster Run Division Women 7/8 Runing Leggings се хеланки кои ќе ви ја дадат самодовербата која ви е потребна на патеката.

Dri-FIT технологијата ја апсорбира потта од вашето тело и брзо ја суши, што значи дека ќе останете суви и фокусирани на тренингот.

Направени се од растеглив и лесен материјал кој ви дава максимална подвижност и слобода на движење додека вежбате.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Странични џебови

 • Технологија за апсорпција на пот Dri-FIT

 • Состав на материјал: 83% полиестер, 17% еластин

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: CZ9236-010

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Epic Faster Run Division Women 7/8 Runing Leggings се хеланки кои ќе ви ја дадат самодовербата која ви е потребна на патеката.

Dri-FIT технологијата ја апсорбира потта од вашето тело и брзо ја суши, што значи дека ќе останете суви и фокусирани на тренингот.

Направени се од растеглив и лесен материјал кој ви дава максимална подвижност и слобода на движење додека вежбате.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Странични џебови

 • Технологија за апсорпција на пот Dri-FIT

 • Состав на материјал: 83% полиестер, 17% еластин

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: CZ9236-010

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки CZ9240-573
Nike W NK DF FAST TGHT се женски хеланки кои имаат сè што е потребно за да го на...
2.373 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки CZ9240-010
Nike W NK DF FAST TGHT се женски хеланки кои имаат сè што е потребно за да го на...
2.373 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DA1145-010
Nike SWOOSH RUN TIGHT 7/8 Runing Leggings се хеланки кои ќе ви ја дадат самодовербата к...
2.373 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Помош