Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK SWOOSH RUN HZ MIDLAYER
W NK SWOOSH RUN HZ MIDLAYER
W NK SWOOSH RUN HZ MIDLAYER
W NK SWOOSH RUN HZ MIDLAYER
W NK SWOOSH RUN HZ MIDLAYER
W NK SWOOSH RUN HZ MIDLAYER
W NK SWOOSH RUN HZ MIDLAYER
W NK SWOOSH RUN HZ MIDLAYER
W NK SWOOSH RUN HZ MIDLAYER
W NK SWOOSH RUN HZ MIDLAYER
W NK SWOOSH RUN HZ MIDLAYER
W NK SWOOSH RUN HZ MIDLAYER
W NK SWOOSH RUN HZ MIDLAYER
W NK SWOOSH RUN HZ MIDLAYER
Женски дуксер
Код на производ:
(CZ9231-531)
NIKE

W NK SWOOSH RUN HZ MIDLAYER

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Swoosh Run е женски дуксер за трчање со рефлектирачки детали за поголема видливост. Дизајниран со суптилни детали, колекцијата Swoosh Run е наменета за оние кои сакаат да трчаат надвор. Подетално

Nike Swoosh Run е женски дуксер за трчање со рефлектирачки детали за поголема видливост.

Дизајниран со суптилни детали, колекцијата Swoosh Run е наменета за оние кои сакаат да трчаат надвор.

Дуксерот се прилепува на телото и има потесни ракави кои овозможуваат задржување на телесната топлина.

Dri-FIT технологијата на материјалот спречува задржување влага на кожата, што го прави вашиот тренинг попријатен.

Спецификации:

 • Состав: 100% полиестер
 • Перење во машина
 • Dri-FIT технологија
 • Боја: виолетова
 • Шифра на артикл: CZ9231-531
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Swoosh Run е женски дуксер за трчање со рефлектирачки детали за поголема видливост.

Дизајниран со суптилни детали, колекцијата Swoosh Run е наменета за оние кои сакаат да трчаат надвор.

Дуксерот се прилепува на телото и има потесни ракави кои овозможуваат задржување на телесната топлина.

Dri-FIT технологијата на материјалот спречува задржување влага на кожата, што го прави вашиот тренинг попријатен.

Спецификации:

 • Состав: 100% полиестер
 • Перење во машина
 • Dri-FIT технологија
 • Боја: виолетова
 • Шифра на артикл: CZ9231-531
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DB4628-578
Nike Icon Clash Running Women's Top е женска маица за трчање. Дизајнирана е да биде...
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ9231-010
Nike Swoosh Run е женски дуксер за трчање со рефлектирачки детали за поголема видливост...
2.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""