Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK RN DVN CHLGR SHRT 7 BF GX
M NK RN DVN CHLGR SHRT 7 BF GX
M NK RN DVN CHLGR SHRT 7 BF GX
M NK RN DVN CHLGR SHRT 7 BF GX
M NK RN DVN CHLGR SHRT 7 BF GX
M NK RN DVN CHLGR SHRT 7 BF GX
M NK RN DVN CHLGR SHRT 7 BF GX
M NK RN DVN CHLGR SHRT 7 BF GX
Машки шорцеви за трчање
Код на производ:
(DA0408-010)
NIKE

M NK RN DVN CHLGR SHRT 7 BF GX

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NK RN DVN CHLGR SHRT 7 BF GX се машки шорцеви за трчање. Тие ќе ви овозможат максимална поддршка и удобност при постигнување извонредни спортски резултати. Подетално

Nike M NK RN DVN CHLGR SHRT 7 BF GX се машки шорцеви за трчање.

Тие ќе ви овозможат максимална поддршка и удобност при постигнување извонредни спортски резултати.

Благодарение на Dri-FIT технологијата ќе останете суви.

Рефлектирачкиот Swoosh знак овозможува поголема видливост ако трчате во темница.

Во двата предни џеба и едниот заден џеб, кој е прицврстен со патент, може да ги чувате сите потребни ситници.

Овие шорцеви се вистинскиот избор за мажите кои активно се занимаваат со спорт.

Спецификации:

• Машки шорцеви за трчање

• Еластичен појас со скриена врвка

• Dri-FIT технологија за брзо сушење на материјалот

• Состав: 92% полиестер, 8% еластин

• Боја: црна

• Шифра на артикл: DA0408-010

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NK RN DVN CHLGR SHRT 7 BF GX се машки шорцеви за трчање.

Тие ќе ви овозможат максимална поддршка и удобност при постигнување извонредни спортски резултати.

Благодарение на Dri-FIT технологијата ќе останете суви.

Рефлектирачкиот Swoosh знак овозможува поголема видливост ако трчате во темница.

Во двата предни џеба и едниот заден џеб, кој е прицврстен со патент, може да ги чувате сите потребни ситници.

Овие шорцеви се вистинскиот избор за мажите кои активно се занимаваат со спорт.

Спецификации:

• Машки шорцеви за трчање

• Еластичен појас со скриена врвка

• Dri-FIT технологија за брзо сушење на материјалот

• Состав: 92% полиестер, 8% еластин

• Боја: црна

• Шифра на артикл: DA0408-010

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош